Lokalne firmy i instytucje: RETRO - Alternatywny Klub Muzyczny
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Toyota jednym z najlepszych miejsc pracy w Polsce

Toyota nagrodzonym pracodawcąWyniki polskiej edycji globalnego rankingu Randstad Employer Brand Research zostały rozstrzygnięte.

Respondenci wskazali markę Toyota jako drugiego najbardziej pożądanego pracodawcę w kraju.

Ranking jest efektem realizowanego od 9 lat w Polsce badania, w którym uczestnicy oceniają firmy, wskazując czynniki świadczące o atrakcyjności miejsca pracy.

Statuetki Randstad Award

Uczestnicy rankingu Randstad Employer Brand Research każdego roku oceniają pracodawców według poszczególnych aspektów zatrudnienia, m.in. wynagrodzenia, świadczeń dodatkowych, atmosfery, stabilności zatrudnienia czy równowagi między pracą a życiem prywatnym. Japoński koncern został liderem w kategorii wynagrodzenia i benefitów. Odniesiony w tej kategorii sukces jest wynikiem stałego uatrakcyjniania oferty dodatkowych świadczeń i regularnych, corocznych podwyżek. Według wyników badania Toyota postrzegana jest jako firma z dobrą reputacją i stabilnością finansową. Statuetki Randstad Award zostały wręczone podczas kwietniowej gali finałowej, w Warszawie.

Tegoroczny wynik w rankingu Randstad jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, które pokazuje, że jako firma stale się rozwijamy. Jedną z podstawowych wartości firmy są pracownicy, dlatego ich zadowolenie oraz satysfakcja z pracy jest dla nas szczególnie istotna. Cieszymy się, że uczestnicy badania docenili nasze działania w tym zakresie. - powiedział Marcin Szczeblewski, Kierownik ds. personalnych Toyota Motor Manufacturing Poland.

Jak pracować to dla najlepszych

Atrakcyjne benefity dla pracowników

Toyota w poprzedniej edycji rankingu Randstad zajęła czwarte miejsce. Do awansu o dwa miejsca niewątpliwie przyczynił się bardzo atrakcyjny pakiet benefitów oferowanych pracownikom. Wśród nich znajduje się m.in. transport z miast znajdujących się w pobliżu fabryki, karta Multisport, dofinansowane posiłki, opieka medyczna, akcje pro-zdrowotne czy ubezpieczenia na życie. Ponadto japoński koncern słynie z wysokich standardów bezpieczeństwa i metod pracy (Kaizen, 5S) oraz dobrej atmosfery, w zgranym zespole. Każdy pracownik może liczyć na szereg niezbędnych szkoleń oraz wsparcie doświadczonych kolegów.

Rekrutacja trwa

W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych silników hybrydowych dwie fabryki Toyoty na Dolnym Śląsku poszukują pracowników. Fabryki te stanowią największy ośrodek produkcji silników i skrzyń biegów Toyoty w Europie.

Nasze potrzeby rekrutacyjne stale się powiększają. Poprzez udoskonalany pakiet benefitów i relokacji staramy się ułatwiać podjęcie zatrudnienia w naszych zakładach osobom z całej Polski. W ostatnim czasie zrekrutowaliśmy już ponad 400 osób, finalnie dążymy do zatrudnienia ok. 600 kandydatów - powiedział Marcin Szczeblewski, Kierownik ds. personalnych Toyota Motor Manufacturing Poland. – Mamy nadzieję, że wyniki tegorocznego rankingu Randstad Employer Brand Research zachęcą potencjalnych kandydatów do rekrutacji.

Wśród poszukiwanych kandydatów są m.in. pracownicy produkcji, w tym transportu wewnętrznego, oraz utrzymania ruchu (mechanicy, elektrycy, automatycy). Więcej informacji oraz możliwość zapoznania się z ofertą rekrutacyjną firmy można znaleźć pod linkiem: www.kierunektoyota.pl

 

Toyota nagrodzonym pracodawcą
Jak pracować to dla najlepszych