Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Tymon Tymański zagra w Namysłowie! [rozdajemy wejściówki]

Koncert roku w Namysłowie? - pytaliśmy po październikowym koncercie Tymona & Transistorsów w Pubie Pod Aniołami. Dziś już wiemy, że namysłowianie doceniają raczej inne wydarzenia kulturalne minionego roku, niż pamiętny koncert w Ratuszu. Bezsprzecznie jednak ubiegłoroczny koncert stał na bardzo wysokim poziomie.

Duża w tym zasługa samego Tymona Tymańskiego, który swą muzyką i bezpretensjonalnością zdobył sobie serca podaniołowej publiczności. Ta odwzajemniła się m.in. częstując artystę bigosem domowej roboty, co było jawnym nawiązaniem do wydawanej ówcześnie płyty Bigos Heart. Sam Ryszard Tymon docenił ten i inne gesty odnotowując je na swoim autorskim blogu. Kto nie był, niech żałuje.

Okazja do nadrobienia straty nadaży się niespodziewanie już w najbliższą sobotę. Tymon wraz z Transistorsami zagrają Pod Aniołami o godzinie 21.00. Sam zespół zaproponował swój występ, kiedy okazało się że trasa koncertowa będzie przebiegała w pobliżu naszego miasta. Możemy się spodziewać wyśmienitej zabawy przy muzyce Transistorsów ale i innych projektów Tymańskiego, jak Kury, czy Miłość. Tymczasem, oczekując na koncert, przypomnijmy sobie jak było w październiku:

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Uwaga! Mamy do rozdania trzy wejściówki na sobotni koncert Tymona. Każda jest przeznaczona dla dwóch osób. Wystarczy w komentarzu do niniejszego artykułu podać nazwę potrawy, którą w prezencie od namysłowian otrzymał Tymański podczas ostatniego pobytu w naszym mieście. Czy były to:
a. ruchanki kaszubskie
b. micha bigosu
c. Creme brule i croissanty

Tymon Tymański w Namysłowie - koncert w Pubie Pod Aniołami
Sekcje: