Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Wyniki 22. Szkolnego Festiwalu Piosenki

22. Festiwal piosenki - SP4 Namysłów12 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie odbył się 22. Szkolny Festiwal Piosenki.

W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział 82 wykonawców (51 solistów i 14 zespołów, w których śpiewało 31 młodych artystów).

Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców SP4.

W jury oceniającym występy zasiedli: Róża Gerlach, Marcin Mysiorek i Krzysztof Odoj. Na licznie zgromadzoną publiczność festiwalową, oprócz wysłuchania piosenek konkursowych czekało wiele atrakcji:

  • wspólna nauka piosenki festiwalowej pt. "Dłonie", którą zaprezentował zespół wokalny GAMA,
  • występ zespołu wokalnego Fermata z Gimnazjum nr 2 w Namysłowie oraz
  • występ absolwentki naszej szkoły - Katarzyny Fiały.

Dla rozładowania napięcia, stresu, który towarzyszył młodym piosenkarzom - organizatorzy serwowali pląsy i zabawy muzyczne.

Głównym organizatorem festiwalu od początku jego istnienia jest Kazimierz Fiała (nauczyciel muzyki w SP4), którego w organizacji imprezy od wielu lat wspierają: Tomasz Śniadecki (oprawa graficzna), Eugeniusz Miś (akustyk), Joanna Skorupska i Mirosław Adamek (dekoracje).

Wyniki festiwalu:

KL. I - zgodnie z regulaminem festiwalu wykonawcom z najmłodszych klas nie przyznaje się miejsc. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i jednakowe nagrody rzeczowe.

KL. II

kat. soliści:

I m. - Kowalik Amelka kl. IIa (Piosenka drewnianych lalek)
II m. - Wolf Amelka kl. IId (Laleczka z saskiej porcelany)
kat. zespoły:
III m. - Zespół Kamień kl. IIb (Bursakowska Oliwia, Franaszek Anna, Sowińska Klaudia) - (Kamień z wielkim napisem love)

KL. III

kat. soliści:

I m. - Baraz Melissa kl. IIIc (Mucha w mucholocie)
II m. - Kowalczyk Amelia kl. IIIb (Roześmiana piosenka)
II m. - Antosik Mateusz kl. IIIb (Stokrotka)
III m. - Cichecki Mateusz kl. IIIc (Piosenka naszych druhen)
III m. - Antoszczuk Maciej kl. IIIa (Pójdę boso )

kat. zespoły:

I m. - Zespół Kwaczące Trio kl. IIIb (Pieczykolan Hania, Kowalczyk Amelia, Bula Klaudia) - (Szła kaczuszka)
II m. - Zespół Music kl. IIIa (Nowak Natalia, Czajkowska Kaila, Południak Maria) - (Laleczka z saskiej porcelany)
II m. - Zespół Przyjaciółki kl. IIIb (Grudzińska Melania, Korodaj Zosia) -

KL. IV

kat. soliści:

I m. - Zwiernik Amelia kl. IVc (Piosenka drewnianych lalek)
II m. - Habrych Dominik kl. IVa (Zimny drań)
II m. - Nawrot Zuzanna kl. IVc (Kolorowy wiatr)
III m. - Urbaniak Magda kl. IVc (Krajka)
III m. - Sienkiewicz Laura kl. IVd (Krajka)

kat. zespoły:

II m. - Zespół Gwiazdy IVd (Śniadecka Jagoda, Karbownik Karolina, Sienkiewicz Laura) - (Chodź, pomaluj mój świat)

KL. V:

kat. soliści:

I m. - Bieniawska Natalia Vc (Bieszczady)
II m. - Kołodziejczyk Karina Vb (Dłoń)
III m. - Gąszczak Dorota Vb (Alleluja)
III m. - Mróz Maja Vb (Bieszczady)

kat. zespoły:

I m. - Zespół Złote serduszka Vc (Kozub Irmina, Bieniawska Natalia) - (Kamień z napisem love)
II m. - Zespół Nasz stan Vb (Gąszczak Dorota, Mróz Maja) - (Stan)
II m. - Zespół Ogniste Płomienie Vb, IVc (Kołodziejczyk Karina, Urbaniak Magda) - (Jeszcze nie wiedziałam)

KL. VI:

kat. soliści:

I m. - Wróblewska Laura VIb (Desire)
III m. - Woźniak Julia VIc (Biegnij przed siebie)