Wysokie miejsca namysłowski zapaśników w światowym rankingu

LKS Orzeł NamysłówW Rankingu Światowej Federacji Zapaśniczej UWW ( United World Wrestling ) w stylu wolnym opublikowanym na początek maja 2015 roku nadal bardzo wysokie miejsca zajmują zawodnicy LKS Orzeł Namysłów.

Krystian Brzozowski ( 74 kg ) - 8 miejsce i Radosław Marcinkiewicz ( 86 kg ) - 10 miejsce są wciąż najwyżej sklasyfikowanymi reprezentantami Polski w pierwszej 20 rankingu swoich kat. wagowych.

Aktualny Ranking Światowej Federacji Zapaśniczej ( United World Wrestling ) na początek maja 2015 r.

74 kg styl wolny

  1. Denis TSARGUSH (RUS) – World No.1 (1)
  2. Jordan BURROUGHS (USA) – World Cup No.1 (2)
  3. Livan LOPEZ AZCUY (CUB) – World Cup No.2 (4)
  4. Sosuke TAKATANI (JPN) – World No.2 (3)
  5. Rashid KURBANOV (UZB) – Paris GP No.1 (4)
  6. Akhmed GADZHIMAGOMEDOV (RUS) – Yasar Dogu No.3 (8)
  7. Jumber KVELASHVILI (GEO) – Takhti Cup No.2 (6)
  8. Krystian BRZOZOWSKI (POL) – Cerro Pelado No.1 (7)
  9. Peyman YARAHMADI (IRI) – Takhti Cup No.1 (12)
  10. Morteza REZAEI GALEH (IRI) – World Cup No.3 (nr)
  11. Yabrail HASANOV (AZE) – World Cup No.4 (9)
  12. Soner DEMIRTAS (TUR) – Yasar Dogu No.2 (nr)
  13. Ali SHABANOV (BLR) – Medved Prizes No.3 (4@70)
  14. Yakob MAKARASHVILI (GEO) – Medved Prizes No.2 (10)
  15. PUREVJAV Unurbat (MGL) – Buryatia Cup No.2 (14)
  16. Zurab ERBOTSONASHVILI (GEO) – European U23s No.1 (15)
  17. Grigor GRIGORYAN (ARM) – European U23s No.2 (16)
  18. Tyler CALDWELL (USA) – Pan America No.1 (nr)
  19. Luis QUINTANA (CUB) – Pan America No.3 (nr)
  20. Georgi IVANOV (BUL) – Dan Kolov No.3 (nr)

86 kg styl wolny

  1. Abdulrashid SADULAEV (RUS) - World No.1 (1)
  2. Meisam MOSTAFA JOUKAR (IRI) – Takhti Cup No.1 (4)
  3. Reineris SALAS PEREZ (CUB) – Cerro Pelado No.1 (2)
  4. Mohammad Hossein MOHAMMADIAN (IRI) – World No.3 (3)
  5. Aleksandr HUSHTYN (BLR) – European U23s No.1 (9)
  6. Shamil KUDIYAMAGOMEDOV (RUS) – European U23s No.3 (6)
  7. Selim YASAR (TUR) – World No.3 (5)
  8. Anzor URISHEV (RUS) – Yarygin GP No.1 (7)
  9. ORGODOL Uitumen (MGL) – Yarygin GP No.2 (8)
  10. Radoslaw MARCINKIEWICZ (POL) – Oueslati Memorial No.1 (14)
  11. Alireza KARIMIMACHIANI (IRI) – Paris GP No.1 (13)
  12. Dauren KURUGLIEV (RUS) – World Cup No.1 (17)
  13. Aleksander GOSTIEV (AZE) – Yasar Dogu No.1 (nr)
  14. Atsushi MATSUMOTO (JPN) – Buryatia Cup No.1 (20)
  15. Clayton FOSTER (USA) – Cerro Pelado No.2 (10)
  16. Amarhadshi MAGOMEDOV (BLR) – Medved Prizes No.3 (nr)
  17. Sebastien JEZIERZANSKI (POL) – Oueslati Memorial No.2 (18)
  18. Magomedhadshi KHATIEV (AZE) – European U23s No.2 (19)
  19. Georgi SREDKOV (BUL) – Dan Kolov No.2 (nr)
  20. Zbigniew BARANOWSKI (POL) – Oueslati Memorial No.1 (nr)
LKS Orzeł Namysłów