Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Zabawki dla 7-latka - zestawy klocków wspierające jego rozwój

Zabawki dla 7-latka - klocki LEGOKlocki LEGO® to kultowa zabawka dla dzieci, a szczególnie tych rozpoczynających przygodę ze szkołą. Siedmiolatki to grupa, dla której takie wartości jak przyjaźń i życie w społeczności mają szczególne znaczenie. To głównie dla nich powstały zestawy LEGO® Friends, gdzie przyjaźń, hobby i wspólne spędzanie czasu, to główna atrakcja. Poznaj ciekawe zestawy LEGO® Friends dla pierwszoklasistów.

Przyjaciele zwierząt z Heartlake City

Klocki LEGO® Friends to seria, gdzie takie wartości jak opieka nad zwierzętami i pomoc im są bardzo ważne. Praktycznie w każdym zestawie pojawiają się minifigurki zwierząt i różne akcesoria do karmienia, tresury, opieki i zabawy. Odgrywanie ról społecznych jest prostsze dzięki figurkom, a dziecko odkrywa nowe sposoby spędzania wolnego czasu, dzięki hobby, jakie mają laleczki. Hotel dla zwierzątek to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Mały fan klocków nauczy zwierzątka ciekawych sztuczek. Atrakcjami są między innymi tor przeszkód i basen ze zjeżdżalnią, a dla zmęczonych tresurą właścicieli - kawa. W zestawie znajdują się 4 minifigurki i 4 zwierzątka, w tym piesek i króliczek. Drobne detale dodają uroku całości, a są tam takie elementy jak szampon, szczotka, smakołyki w słoiku, brokuły i marchewka. Goście logują się na tablecie i mogą odpocząć w recepcji i wypić kawę. Prawie 600 elementów i żywe kolory to gwarancja kreatywnej zabawy. Taki zestaw zachęca do opieki nad zwierzętami, bo w serii LEGO® Friends taki przekaz jest bardzo ważny. Takie zabawki dla 7-latka to świetny pomysł na niezapomniany prezent.

Autumn zaprasza przyjaciół do swojego domu

W świecie LEGO® Friends nie ma czasu na nudę, bo ciągle coś się dzieje. Spotkania z przyjaciółmi to ogromna rozrywka, a tym razem zaprasza do siebie jedna z bohaterek czyli Autumn. Piękny dom z klocków z kilkoma pomieszczeniami daje rozrywkę w środku, jak i na zewnątrz. W domu można przygotować smakołyki i wygodnie je zjeść, a z dachu obserwować ptaki przez lornetkę. Na zewnątrz do dyspozycji są piękne figurki kucyków z akcesoriami, ognisko z wygodnymi miejscami, dynia i jabłonka. Dom Autumn to zestaw, którym będzie przyjemnie pobawić się razem z przyjaciółmi.

Zbuduj mobilny dom i jedź nim, gdzie tylko zechcesz

Seria LEGO® Friends to rozbudowane i kreatywne zestawy, gdzie główne role odgrywają figurki i zwierzątka. Piękne budynki, rożnego rodzaju hobby i wspólna zabawa są tam priorytetem. Dzieci odgrywając role społeczne, uczą się właściwych zachowań i współpracy. Mobilny domek to zgrabna budowla na kółkach, którą można przewozić za pomocą samochodu. Są tam panele słoneczne, skrzynka na listy, a nawet możliwość biwakowania przed domem. Domek otwiera się, a w środku oferuje łazienkę, kuchnię i sypialnie na poddaszu. 3 minifigurki i 3 zwierzątka to świetna zabawa dla miłośników niebanalnych konstrukcji. Takie klocki dla 7-latka to trening dla wyobraźni i umiejętności manualnych.

Baw się do woli i spędzaj czas na wrotkach 

Seria LEGO® Friends to możliwość zabawy z przyjaciółmi, ale do zabawy trzeba znaleźć odpowiednie miejsce. Wśród wielu budowli w tej serii, znaleźć możemy również zestaw Automat w dyskotece. Trzy strefy do zabawy dają dziecku wybór, jaką rozrywkę zapewni swoim figurkom. Wrotkarnia z obrotową podłogą, strefa gier i kręgielnia? W tym zestawie dzieci znajdą to wszystko. Specjalny uchwyt na smartfon pozwala puścić ulubioną muzykę do zabawy, a nawet kupić przekąski z automatu. Fani gier mogą zagrać w cymbergaja i pobawić się automatem do gier. Dobra zabawa to jest to, co dzieci lubią najbardziej, a tutaj jest to możliwe przez wiele godzin kreatywnej zabawy.

Opiekuj się chorymi zwierzętami w Heartlake

Przyjaciele w Heartlake nie tylko uczą się i bawią, ale także pomagają zwierzętom. Idealne miejsce do tego to właśnie Centrum ratunkowe dla psów, gdzie mali fani czworonogów mogą im pomóc. 3 minifigurki mają dużo pracy w tym centrum - zwierzaki są kąpane, sprawdzane w gabinecie zabiegowym. Pieski mogą się też pobawić na zjeżdżalni i na torze przeszkód. Cała konstrukcja to moduły, gdzie każde dziecko znajdzie odpowiedni układ dla siebie. Można bez problemu przebudować budy i budynek recepcji. Zwierzęta czekające na adopcję będą otoczone najlepszą opieką dzieci. 

Salon fryzjerski zadba o najmodniejszą fryzurę

W serii LEGO® Friends zadbano o masę rozrywek, a także o edukację i propagowanie wartości takich jak przyjaźń, ekologia i hobby. W zestawie Salon fryzjerski każde dziecko może wykonać dowolne fryzury. Takie klocki dla 7-latka będą na pewno formą oryginalnej zabawy. Zestaw to nie tylko możliwość stylizowania fryzur, ale także przymierzania fryzury na minifigurce Paisley. Kilka nakładanych fryzur szybko odmieni jej styl i sprawi przyjemność osobie, która bawi się figurkami. Na zewnątrz czeka natomiast automat z gumami do żucia, różowy skuter i ławka do odpoczynku, w sam raz na relaks po trudach zabawy w fryzjera.

Zabawki dla 7-latka - klocki LEGO
Sekcje: