Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Zamiatarki do ładowarek - Tuchel Maschinenbau GmbH

Uliczne zamiatarkiNieważne, jak bardzo byśmy się nie starali, praca w terenie zawsze będzie się wiązała z roznoszeniem kurzu, pyłu i brudu. Każda jednak osoba pracująca na zewnątrz (rolnik, budowlaniec czy też pracownik przemysłowy), zdaje sobie sprawę, że narzucona na nią powinność pozostawienia wszystkiego w czystości, nie jest kwestią odgórnie wymyślonej fanaberii, a raczej zapewnienia bezpieczeństwa, a nawet dbałości o życie innych osób.

Wymóg ten jednak wcale nie oznacza obowiązku wynajęcia specjalnej firmy sprzątającej. W jaki sposób zatem sposób możemy zaprowadzić ów porządek? Z pomocą przychodzą nam tutaj zamiatarki uliczne, na których chcielibyśmy się w tym miejscu skupić.

Zamiatarki uliczne do ładowarek

Jeżeli miejscem Twojej pracy jest plac budowy, gospodarstwo rolne, bądź też wszelkiej maści tereny przemysłowe, naprawdę warto rozważyć zakup zamiatarki ulicznej do ładowarki. Urządzenia te nie zajmują dużo miejsca, są niezwykle wygodne w użytkowaniu, dostosowują się niemal do każdej powierzchni (do chodników, kostki brukowej czy też dróg), a przede wszystkim, posiadając je, jesteś w stanie zaoszczędzić ogrom czasu.

Zamiatarki do ładowarek Tuchel Maschinenbau GmbH - charakterystyka i rodzaje

Na rynku można znaleźć multum zamiatarek i na pierwszy rzut oka wybór może się okazać naprawdę trudny. Warto jednak postawić na prostotę użytkowania, jakość oraz adekwatność ceny do jakości. Doskonałą opcją mogą okazać się zamiatarki do ładowarek firmy Tuchel Maschinenbau GmbH, wśród których wymienić możemy między innymi:

  1. Zamiatarkę Simplex - może być ona napędzana mechanicznie, bądź też hydraulicznie i wykorzystywana latem, albo zimą. Jej lekkość znajdzie zastosowanie w przednich podnośnikach, mających niską siłę podnoszenia. Atutem jest fakt, że niezależnie od sposobu użycia, pojemnik na śmieci nie musi być demontowany. Urządzenie posiada dodatkowo zamiatarkę śnieżną oraz długą klapę antypoślizgową.
  2. Zamiatarkę Kompakt - została stworzona z myślą o małym ciągniku, albo pojeździe komunalnym. Sposób przymocowania szczotki zapobiega jej przypadkowemu przemieszczaniu. Tak jak zamiatarkę Simplex, tę również można użytkować zarówno latem, jak i zimą, a pojemnik na śmieci nie musi być demontowany.
  3. Zamiatarkę Eco Pro - słynie ze ''swobodnego zamiatania'', a w swojej technologii stawia na szybkość w działaniu i oszczędność energii. Po minimalnym odnowieniu urządzenia, zmieniło się ustawienie szczotki, dzięki czemu nie ma już potrzeby demontażu pojemnika na śmieci. Zamiatarkę charakteryzują regulowane koła podporowe i mechaniczna regulacja boczna. Oprócz ładowarek sprawdzi się ona w wózkach widłowych oraz ciągnikach.
  4. Zamiatarkę Plus 590 - nada się do każdego pojazdu transportowego. Dźwignia blokująca ułatwia obsługę szczotek i ich regulację. Model może być także wyposażony w dodatkowy pojemnik na brud.
  5. Zamiatarkę Profi 660 -  wyposażona w pierścienie szczotkowe o strukturze plastra miodu i wewnętrzny silnik, umożliwia swobodę w czyszczeniu. Idealna do każdego pojazdu transportowego. Zamiatarkę można dodatkowo poszerzyć  o kolektor zanieczyszczeń, a wybór między zwykłą jazdą a zamiataniem może być dokonany hydraulicznie. Co ciekawe, mamy tutaj własny system dźwigni zatrzaskowych i optymalizację klin-jazda swobodna. Opcjonalnie można zamontować do niej zgarniacz do liści.

Zamiatarki do JCB

Niezwykłym atutem zamiatarek Tuchel jest ich funkcjonalność, a głównymi założeniami firmy Tuchel Maschinenbau GmbH "innowacyjne rozwiązania, trwałe produkty oraz kompleksowa obsługa".

Oprócz wspomnianych wyżej ładowarek, zamiatarki te możemy przymocować do  traktora i ciągnika, a nawet koparko-ładowarek innych firm, w tym przede wszystkim firmy JCB. Dzięki temu nie trzeba tak obciążać pracowników, których praca będzie mogła sprowadzać się do innych obowiązków. Jest to zdecydowanie oszczędność czasu i pieniędzy.

Uliczne zamiatarki
Sekcje: