Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów z dwoma medalami Mistrzostw Polski Juniorów!!!

Prezes OZZ Michał Jaworski z Orłem NamysłówW rozgrywanych w Rzeszowie Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20 w zapasach w stylu wolnym zawodnicy z Orła Namysłów wywalczyli 2 medale.

W punktacji drużynowej namysłowski klub został sklasyfikowany na 4 pozycji!

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w zapasach w stylu wolnym rozegrano w dniach 6. i 7. marca 2015 roku w Rzeszowie.

Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów wywalczyli w tych zawodach dwa medale: brązowy w kategorii do 55 kg Szymon Makuch i srebrny w kategorii do 60 kg Robert Zubyk.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Pozostali zawodnicy także wypadli nieźle i tak: Przemysław Komsa zajął piąte miejsce w kategorii do 66 kg, Mateusz Malicki siódme w kategorii do 74 kg, Rafał Czyżowicz także siódme w kategorii do 84 kg, natomiast Dawid Czyżowicz dziewiąte w kategorii do 96 kg.

W punktacji drużynowej Orzeł został sklasyfikowany z 33 pkt. na IV miejscu, z równą ilością punktów co trzecia drużyna. Wygrał klub Mazowsze Teresin przed gospodarzami ze Stali Rzeszów i klubem Dąb Brzeźnica.