Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

ZDJĘCIA - powitanie nowonarodzonych mieszkańców Gminy Namysłów

Przywitanie nowonarodzonych mieszkańców Gminy NamysłówPonad 30 nowonarodzonych mieszkańców Gminy Namysłów przywitały władze na uroczystości jaka miała dzisiaj miejsce w NOK-u.

To pierwsze takie wydarzenie w Gminie Namysłów a docelowo nowa świecka tradycja która ma zagościć na dobre.

ZDJECIA >>

Na uroczystości zaplanowano powitanie następujących maluszków:

 1. Maksymilian Grzegorz Wypych
 2. Julia Wasik 
 3. Piotr Kaczmarek
 4. Wiktor Maciaszkiewicz
 5. Tymon Nawrocki
 6. Lena Winiarska
 7. Helena Kowalczyk
 8. Antonina Szymczykowska
 9. Agata Składnikiewicz
 10. Filip Wojtowicz
 11. Nina Dłubak
 12. Przemysław Konefał
 13. Miłosz Przysiężny
 14. Florian Kielbach
 15. Adam Krzysztof Duraj
 16. Mateusz Pluta
 17. Hanna Błażków
 18. Adrianna Zub
 19. Julia Maria Jajdelska
 20. Aniela Garbowska
 21. Piotr Paweł Kornicki
 22. Tomasz Wąż
 23. Natalia Barczuk
 24. Kacper Szajda
 25. Stanisław Markowski
 26. Amelia Borzyńska
 27. Julia Walkowicz
 28. Jan Jarosz
 29. Paweł Wojtowicz
 30. Klaudia Okoń
 31. Maja Magdalena Witek
 32. Wiktor Piotr Czekaj
 33. Hanna Gorzeja
 34. Martyna Pruczkowska
 35. Julia Kowalczyk
 36. Milena Dominika Kaszyńska
 37. Miron Stawiarski
 38. Antoni Dumański

Organizacją wydarzenia zajął się Wydział Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Dla przybyłych gości czekały upominki:

 • Pudło Malucha, a w nim krajowe dobrej jakości zabawki oraz środki pielęgnacyjne dla niemowląt,
 • pakiety do nauki języków polskiego i angielskiego dla maluchów,
 • wejściówki na basen dla rodziców oraz na zajęcia w basenie z dzieckiem.

Po przywitaniu spotkanie umilił występ artystyczy dzieci z przedszkola.

Dodanych komentarzy: 10

Proszę mi odpowiedzieć na pytanie jakie kryteria były w doborze uczestników-doborze przy w/w imprezie dla maluchów ??? tak się składa, że jako nowy mieszkaniec a przede wszystkim świeży tato ponad miesiąc ma moja córcia, dowiadujemy się o tym z e-gazety !!! przykre to jest !!!

Może trzeba być zwolennikim Patologi Obywatelskiej albo PS-ów ??

Też jestem ciekawa na jakiej podstawie były wybierane dzieci. Mój maluszek ma prawie 3 miesiące i przywitany nie został przez nasz wspaniały Urząd Miejski. Takie trochę nieładne i bardzo nie sprawiedliwe.

Dokładnie, równiez chciałabym poznać kryteria, dzięki którym zostały wybrane maluszki. Synek mojego brata kończy trzy miesiące. I chyba raczej wszyscy dowiadują się z e-gazety generalnie już po fakcie i po imprezie. Bardzo nieładnie Panie Burmistrzu, bardzo nieładnie Urzędzie Miejski!!!!!

Panie Burmistrzu, bądźcie sprawiedliwi i rozdajcie pudła wszystkim maluszkom a nie tylko "wybrańcom"....

A reszta nowo narodzonych dzieci to co??? Ich rodzice nie płacą podatków na piękne miasto? Są gorsze? Widać że władza robi wyjątki wśród mieszkańców i uczy tego dzieci od pierwszych miesięcy życia.

Do wszystkich rodziców i mieszkańców Namysłowa : koniec ich jest bliski, już niedługo POkarzemy wam palec środkowy w następnych wyborach !!!

Do wwszystkich mieszkanców Namysłowa i pominiętych rodziców.. koniec ich jest bliski, już niedługo pokarzemy im palec środkowy w następnych wyborach !!!

Są tylko dwa oczywiste kryteria konieczne do tego, by wziąć udział w uroczystości: dziecko powinno być mieszkańcem gminy Namysłów urodzonym w 2016 roku, a rodzice muszą wyrazić zgodę na uczestnictwo w wydarzeniu. Służy do tego krótki formularz, który należy wypełnić przy okazji rejestracji dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego. Z racji tego, że z organizacją ruszyliśmy już w trakcie roku, to do rodziców maluszków urodzonych wcześniej zostaławysłana pocztą stosowna informacja. Mogło się zdarzyć, że do pojedynczych adresatów poczta korespondencji nie dostarczyła (znamy taki jedenb przypadek). W tej sytuacji prosimy o kontakt z USC, gdzie będzie możliwość otrzymania, wypełnienia i złożenia formularza. W takich przypadkach zaprosimy malucha wraz z rodzicami na następne spotkanie, które odbędzie się na jesieni. 

Do poszczególnych przypadków opisanych wyżej ciężko mi się odnieść, gdyż są to anonimowe głosy. Tym niemniej pozdrawiam gorąco - Sławomir Stramski, Urząd Miejski w Namysłowie

Cieszę się, że jednak są osoby które czytaja forum na tym portalu ale odpowiedzi nie otrzymałem, więc postawnowiłem zadzwonić do urzędu i dowiedzieć się dokładnie w czym tkwił problem, że nie zostliśmy zaproszeni na w/w uroczystość (i tak radzę każdemu z Was zamiast pisać bzdury i tylko narzekać). Potwierdzam słowa Pana Sławomira, że tylko nie poinformowanie nas w urzędzie stanu cywilnego aby wypełnić druk lub korespondencja była przyczyną tzw. "wpadki" ;-) ale zapewnienie Pana naczelnika Sławomira w zupełności mnie zadowoliło i wiem, że na jesieni podczas kolejnej uroczystości wszyscy My nowi rodzice z tego roku zobaczymy się i będziemy mogli się bliżej poznać bo o to w tym wszystkim chodzi !!! a prezenty w postaci "pudeł" to rzecz drugoplanowa :-)