Lokalne firmy i instytucje: DAKAD
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Efektowne zwycięstwo Namysłowskiego Startu

Pierwszy komplet punktów naszej drużyny.

Po inauguracyjnej porażce oraz niedzielnym remisie, dziś podopieczni Damiana Zalwerta wreszcie odnieśli zwycięstwo. Po twardej, a momentami wręcz ostrej

walce, namysłowianie pewnie pokonali dotychczasowego wicelidera z Chróścic. Rezultat 3-0 nie budzi wątpliwości, komu należał się końcowy sukces.
Od pierwszych minut spotkania gospodarze przejawiali większą ochotę do gry oraz ataków na bramkę przeciwnika. Goście ograniczali się do kontrataków, choć po prawdzie rzadko udawało im się je przeprowadzać. Pomimo optycznej przewagi Startu, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po zmianie stron duet Pabiniak – Samborski skutecznie rozerwał defensywę gości. Najpierw w 60’ z prawej strony celnie dośrodkował "Sambor", a jego podanie skutecznie wykorzystał Patryk Pabiniak. Siedem minut później obaj napastnicy zamienili się rolami i było 2-0 dla Startu. Bramkę na 3-0, już w doliczonym czasie gry, bezpośrednio z rzutu wolnego uzyskał Krystian Blach, ustalając tym samym końcowy rezultat.
Szczegółową relację zamieścimy w najbliższym czasie. [MS]

Namysłów, dn. 20.08.2014 r. (środa) – godz. 18:00
3. kolejka IV ligi opolskiej (klasa rozgrywkowa nr 5)

NKS START NAMYSŁÓW – VICTORIA CHRÓŚCICE 3-0 (0-0)

1-0 Pabiniak 60’ (asysta Samborski)
2-0 Samborski 67’ (asysta Pabiniak)
3-0 Krystian Błach 90+4’ rzut wolny

NKS START: Rozmus – Kostrzewa (46.Krystian Błach), Zalwert, Żołnowski, Tistek, Włoszczyk (46.Kamil Błach) – Sarnowski (66.Rembielak), Drapiewski, Biliński – P.Pabiniak (90+1.Zieliński), Samborski [k].
Rezerwowi: Stasiowski, M.Gołębiowski, Kapłon.
Trener: Damian ZALWERT.
Stroje: koszulki w czerwono-czarne pionowe pasy – czarne spodenki – czerwono-czarne getry.

VICTORIA: Walkowicz – Szałański, S.Polok, Jacek, Węgrzyn, Zięba, Doliński (83.Turek), Damian Polok (33.Dastin Polok), Kołodziej (69.Borosz), Tuński, Rogowski [k].
Rezerwowi: Dubik, Laukianis.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje: białe koszulki z niebiesko-żółto-czerwonym pionowym pasem – czarne spodenki – białe getry.

Sędziowali: Tomasz Wąsiak (jako główny) oraz Mateusz Wąsiak i Adrian Czpak (wszyscy KS Opole).

Żółte kartki: Samborski (15.), Biliński (26.), Żołnowski (76.) - Rogowski (12.), Zięba (19.)