I Zawody Pływackie " Dzień Dziecka 2012 "

Po raz pierwszy na naszej pływalni odbyły się zawody pływackie

 I Zawody Pływackie Dzień Dziecka 2012

W sobotę 2 Czerwca w Centrum Turystyki i Rekreacji odbyły się I Zawody Pływackie „Dzień Dziecka 2012”, które zorganizowała Szkoła Pływania MS Swim School p. Macieja Szewczyka przy współpracy z CTiR DELFIN. Do zawodów zgłosiło się 43 zawodników, którzy rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych w trzech stylach pływackich. Na zawody przybyły całe rodziny by móc oglądać swoje pociechy podczas wyścigów w wodzie.

Przygotowania trwały od kwietnia czego efekt było widać w dniu zawodów, które przebiegły bez niemiłych niespodzianek. Zawody nie odbyłyby się gdyby nie pomoc ze strony sponsorów, bo to oni ufundowali nagrody dla dzieci.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów (Spółki AGROMUND, Grupa Lokalnego Działania Stobrawski Zielony Szlak, Stowarzyszenie Ponad Podziałami, Mopex His, Kosikowski Nieruchomości, Gold Solution, Sklepy Sportowe META, Fabryka Lodów NESTLE, Bank Spółdzielczy w Namysłowie, Agencja Reklamowa Magenta, Agencja Reklamowa Nowosad, Sklep Spożywczo- Przemysłowy MONIKA Monika Kowalczyk, Hurt- Detal Opał, Materiały Budowlane, Paliwa, Oleje Barbara Makuch, Bartłomiej  Merklel , Jacek  Porada  , Państwu Korzeniowskim - Wojciechowi  i Annie  )  oraz osób, które pomagały podczas trwania zawodów.

Do zobaczenia za rok !!!

Wyniki :

 

KATEGORIA JUNIOR

25m styl grzbietowy (dziewczyny)

  1. Karolina Maszkowska 37:20

  2. Oliwia Porada 37:30

  3. Nadia Nowak 43:61

  4. Jagoda Śniadecka 48:31

  5. Kamila Bartoszewicz 58:67

6. Maja Kowalczyk – : –

25m styl grzbietowy (chłopcy)

  1. Marek Mazurek 28.61

  1. Szymon Gacek 28:80

  2. Paweł Kowalik 34:43

  3. Kacper Baran 33:97

  4. Piotr Mikołajów 39:08

  5. Jędrek Harasimczuk – : –

 

25m styl dowolny (chłopcy)

  1. Szymon Gacek 25:38

  2. Kacper Baran 32:32

  3. Marek Mazurek 34:77

  4. Robert Szołdra 39:61

    KATEGORIA I

    25m styl grzbietowy (dziewczyny)

    1. Hanna Kosikowska 24:38

    2. Karolina Słomińska 25:30

    3. Hanna Sarnicka 26:76

    4. Nikola Włodarczyk 27:20

  5. Weronika Urbaniak 28:01

  6. Maja Jurkowianiec 29:00

  7. Agata Maszkowska 31:37

25m styl grzbietowy (chłopcy)

  1. Maksymilian Olszewski 28:85

  2. Wiktor Korzeniowski 30:62

  3. Oskar Gradzik 30:64

 

25m styl dowolny (dziewczyny)

  1. Hanna Kosikowska 24:49

  2. Tamara Bak 28:59

  3. Hanna Sarnicka 30:24

 

25m styl dowolny (chłopcy)

  1. Wiktor Korzeniowski 22:73

  2. Jonatan Majewski 24:25

  3. Maciej Sarnicki 29:29

  4. Oskar Gradzik 31:53

  5. Maksymilian Olszewski 34:07

 

25m styl klasyczny (dziewczyny)

  1. Maja Jurkowianiec 27:13

  2. Nikola Włodarczyk 28:06

  3. Agata Maszkowska 32:50

  4. Weronika Urbaniak 35:03

  5. Karolina Słomińska 35:56

  6. Tamara Bak 42:94

KATEGORIA II

25m styl grzbietowy (dziewczyny)

  1. Julia Frączek 20:54

  2. Aleksandra Kisiel 25:88

  3. Zofia Sarnicka 33:21

    25m styl grzbietowy (chłopcy)

    1. Jakub Kowalczyk 21:80

    2. Michał Lupa 23:42

    3. Mateusz Jański 24:05

  4. Jonatan Majewski 24:73

  5. Maksymilian Kacała 25:21

  6. Mikołaj Iwanyszczuk 27:90

  7. Miłosz Krupiński 28:13

    25m styl dowolny (dziewczyny)

    1. Julia Frączek 19:09

    2. Aleksandra Kisiel 25:91

 

25m styl dowolny (chłopcy)

  1. Kacper Bieleń 20:40

  2. Maksymilian Kacała 20:56

  3. Mateusz Jański 21:92

  4. Łukasz Bartoszewicz 25:81

    25m styl klasyczny (chłopcy)

    1. Jakub Kowalczyk 22:61

    2. Kacper Bieleń 23:86

    3. Jakub Adamczyk 25:35

    4. Łukasz Bartoszewicz 26:16

  5. Michał Lupa 26:84

  6. Mateusz Jański 30:12

    KATEGOWIA III

    50m styl dowolny (chłopcy i dziewczyny)

    1. Justyn Piędzioch 36:54

    2. Julia Frączek 40:71

    3. Patryk Krzak 41:39

    4. Jakub Brzeźniak 42:33

    5. Dominika Mann 43:70

  7. Jarosław Smolira 45:81

 

 

Info. Maciek Szewczyk - MS SWIM SCHOOL 

Jednocześnie zapraszamy do galerii zdjęć z tej imprezy znajdującej się pod tym linkiem 

https://picasaweb.google.com/116251509813501599778/IZawodyPYwackieDzienDziecka2012

temat / lokalizacja

Tematy