Powiatowe Igrzyska LA Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Kilkuset sportowców rywalizowało o przepustki do zawodów wojewódzkich

Komunikat z Powiatowych Igrzysk LA

szkół podstawowych i gimnazjalnych odbytych 30.05.2012 r.
na Stadionie Miejskim w Namysłowie

 

Szkoły Podstawowe – dziewczęta – rocznik 1999 i mł.

 

  • Bieg na 100 m

1. Paruch Izabela SP 4 N-ów 14,2

2. Szyporta Oliwia SP 3 N-ów 14,7

3. Kaczmarek Zuzanna SP 3 N-ów 14,8

 

  • Bieg na 300 m

1. Kapuśniak Beata SP Bukowie 48,1

2. Makowska Patrycja SP Jastrzębie 50,1

3. Kaczmerska Klaudia SP Idzikowice 50,8

 

  • Bieg na 600 m

1. Jańczak Adriana SP Ligota Ks. 1,58,0

2. Dumańska Honorata SP Ligota Ks. 2,01,7

3. Wiśniewska Paulina SP 4 N-ów 2,04,5

 

  • Bieg 80 m p. pł.

1. Trzeciak Weronika SP 4 N-ów 15,4

2. Kapuśniak Beata SP Bukowie 15,5

3. Szachuń Aleksandra SP 4 N-ów 15,6

 

  • Skok w dal

1. Paruch Izabela SP 4 N-ów 4,27

2. Mózgowiec Natalia SP Bukowie 4,17

3. Szyporta Oliwia SP 3 N-ów 4,16

 

  • Skok wzwyż

1. Czerpak Aleksandra SP 3 N-ów 140

2. Pierzchawka Oliwia SP 4 N-ów 140

3. Konowalska Katarzyna SP 3 N-ów 140

 

  • Kula 3 kg

1. Ciurys Paulina SP Idzikowice 9,03

2. Głowacka Kamila SP Domaszowice 7,24

3. Kowalewska Weronika SP Domaszowice 6,85

 

  • Piłka palantowa 150 g

1. Sobczyk Marta SP 3 N-ów 42,5

2. Laskowska Aleksandra SP 4 N-ów 41,5

3. Ciunek Ewelina SP 4 N-ów 39,5

 

  • Sztafeta 4 x 100m

1. SP 4 N-ów 0,59,8

2. SP 3 N-ów 1,00,3

3. SP Bukowie 1,01,1

Szkoły Podstawowe – chłopcy – rocznik 1999 i mł.

 

  • Bieg na 100 m

1. Kołodziejczyk Grzegorz SP Bukowie 13,5

2. Środoń Jakub SP Idzikowice 13,6

3. Kaczmarski Zdzisław SP Jastrzębie 13,7

 

  • Bieg na 500 m

1. Kot Michał SP 3 N-ów 1,25,3

2. Gąszczak Maciej SP 4 N-ów 1,28,8

3. Bogacz Bartosz SP Domaszowice 1,30,7

 

  • Bieg na 1000 m

1. Szota Serafin SP 4 N-ów 3,09,7

2. Gulbiński Kacper SP Bukowie 3,21,7

3. Suchart Tomasz SP Bukowie 3,25,0

 

  • Skok w dal

1. Orlikowski Mateusz SP Idzikowice 5,06

2. Krakowiak Konrad SP 4 N-ów 4,78

3. Środoń Jakub SP Idzikowice 4,76

 

  • Bieg na 100 m p pł.

1. Czuliński Patryk SP 3 N-ów 19,6

2. Wypart Dominik SP Bukowie 20,9

3. Rasiński Piotr SP 3 N-ów 21,0

 

  • Skok wzwyż

1. Migdał Dawid SP Kamienna 140

2. Gibas Przemysław SP Domaszowice 135

3. Wypart Dominik SP Bukowie 130

 

  • Kula 4 kg

1. Orlikowski Mateusz SP Idzikowice 10,24

2. Wito Kacper SP Domaszowice 9,25

3. Kołodziejczyk Grzegorz SP Bukowie 8,74

 

  • Piłka palantowa 150 g

1. Krakowiak Konrad SP 4 N-ów. 62,0

2. Gwarecki Marian SP Ligota Ks. 59,0

3. Popławski Mateusz SP Ligota Ks. 56,0

 

  • Sztafeta 4 x 100m

I - SP 4 N-ów 0,55,1

II - SP Idzikowice 0,55,5

III – SP 3 N-ów 0,57,3

Gimnazja – dziewczęta – rocznik 1996 i mł.

 

  • Bieg na 100 m

1. Chwiołka Paulina G. 2 N-ów 13,7

2. Hajdasz Aleksandra G. 1 N-ów 13,8

3. Domalewska Marta G. Ligota ks. 14,1

 

  • Bieg na 300 m

1. Foluszczyk Karolina G. 1 N-ów 48,6

2. Nawrot Aleksandra G. Wilków 50,6

3. Stepień Florentyna G. Pokój 52,2

 

  • Bieg na 600 m

1. Sokołowska Kinga G. Wilków 1,54,6

2. Lewkowicz Marika G. Ligota Ks. 1,59,2

3. Zielonka Joanna G. 1 N-ów 1,59,9

 

  • Bieg na 1000 m

1. Kraus Maria G. Nr 2 N-ów 3,52,8

2. Dziedzic Edyta G. Domaszowice 3,57,8

3. Kosikowska Julia G. Nr 2 N-ów 4,06,6

 

  • Skok w dal

1. Kaluza Karolina G. Domaszowice 4,57

2. Domalewska Marta G. Ligota ks. 4,56

3. Karawata Marta G. Nr 2 N-ów 4,50

 

  • Skok wzwyż

1. Wąchała Patrycja G. 1 N-ów 160

2. Gruca Emila G. Nr 2 N-ów 155

3. Rychlik Kinga G. 1 N-ów 145

 

  • Kula 3 kg

1. Cisicka Natalia G. 2 N-ów 10,53

2. Żurecka Angela G. Pokój 9,14

3. Kołodziejczyk Natalia G. 1 N-ów 8,71

 

  • Oszczep 600g

1. Chamera Manuela G.2 N-ów. 21,80

2. Mospan Aneta G. Pokój 21,35

3. Klimas Ewa G. Pokój 19,50

 

  • Sztafeta 4 x 100m

I - Gim. Nr 1 Namysłów 0,55,7

II - Gim. Nr 2 Namysłów 0,57,1

III- Gim. Pokój 1,01,1

 

 

Gimnazja – chłopcy – rocznik 1996 i mł.

 

  • Bieg na 100 m

1. Gancarek Wojciech G. Ligota Ks. 11,9

2. Barszcz Mikołaj G. Nr 2 N-ów. 12,3

3. Majewski Michał G. 2 N-ów 12,4

 

  • Bieg na 300 m

1. Sławenta Kacper G. Nr 2 N-ów 39,7

2. Matuszczyk Robert G. Nr 1 N-ów 41,6

3. Walczak Marcin G. Nr 2 N-ów 42,4

 

  • Bieg na 600 m

1. Ptak Adrian G. 1 N-ów 1,38,0

2. Gąska Jędrzej G. 1 N-ów 1,40,2

3. Nowicki Maciej G. Domaszowice 1,43,1

 

  • Bieg na 1000 m

1. Tistek Daniel G. 2 N-ów 2,42,2

2. Komorowski Bartosz G. Wików 2,55,7

3. Łunio Patryk G. Pokój 3,18,4

 

  • Bieg na 2000 m

1. Kalanus Daniel G. Pokój 8,26,3

2. Sokołowski Bartosz G. 1 N-ów 8,27,3

3. Kaczmarek Marcin G. Smogorzów 8,36,2

 

  • Skok w dal

1. Smolarczyk Kamil G. 1 N-ów 6,07

2. Łętowski Jakub G. 2 N-ów 5,62

3. Wołczański Michał G. 2 N-ów 5,43

 

  • Skok wzwyż

1. Smolarczyk Kamil G. 1 N-ów 168

2. Wołczański Michał G. 2 N-ow 165

3. Kozyra Paweł G. 1 N-ów 165

 

  • Kula 5 kg

 

1. Gorazdowski Mateusz G. 2 N-ów 13,81

2. Sobolewski Mateusz G. Wilków 13,69

3. Krymski Wojciech G. Wików 11,93

 

  • Oszczep 600g

1. Gajowski Mateusz G. Domaszowice 37,21

2. Gajowski Jakub G. Domaszowice 37,14

3. Włoszczyk Szymon G. 2 N-ów 34,52

 

  • Sztafeta 4 x 100m

I - Gim. Ligota Ks. 0,50,1

II- Gim. Nr 1 Namysłów 0,50,2

II- Gim. Pokój 0,50,2

 

Organizatorem zawodów był Zarząd M-G SZS, Urząd Miejski w Namysłowie
i Starostwo Powiatowe. W otwarciu imprezy uczestniczyli: Wice Starosta Namysłowski - Pan Andrzej Spór, Wice Burmistrz Namysłowa – Pan Andrzej Galla oraz Naczelnik Wydział Oświaty i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Namysłowie – pan Sławomir Hinborch.

W zawodach uczestniczyło ok. 500 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gminy Namysłów, Wilków, Pokój i Domaszowice. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Sędzią głównym zawodów był Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie Pan Jacek Pietroszek. Zawody przygotował i ich kierownikiem był Koordynator Sportu Szkolnego Pan Stanisław Zimoch.

Do zawodów wojewódzkich kwalifikuje się dwóch najlepszych zawodników i sztafeta, która zajęła I miejsce.

Organizatorzy serdecznie dziękują Zakładowi Administracji Nieruchomości za bezpłatny wynajm stadionu i wzorowe przygotowanie obiektu.

 

 

Koordynator sportu szkolnego

Gminy Namysłów

Stanisław Zimoch

Natomiast pod tym linkiem znajdują się zdjęcia z zawodów. Zapraszamy

 

https://plus.google.com/photos/116251509813501599778/albums/5748768976909759633?banner=pwa

temat / lokalizacja

Tematy