Pomoc dla Martyny

Fundacja ISKIERKA jako organizacja pożytku publicznego (www.fundcjaiskierka.pl) w imieniu rodziców zwraca się z apelem o pomoc finansową dla Martyny Towara z Pokoju.

Martyna Towara to pogodna siedmiolatka z miejscowości Pokój między Brzegiem a Kluczborkiem. Rok temu, w kwietniu 2010 roku, dziewczynka zaczęła skarżyć się na uporczywe bóle głowy. Wkrótce zdiagnozowano u niej guza mózgu, który operowany był już trzykrotnie: w kwietniu, maju i we wrześniu na Oddziale Onkologii, Hematologii i Chemioterapii w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Dziewczynka poddawana była również radioterapii, musi też stale przyjmować leki.

Martyna jest wesołym i bardzo pomocnym dzieckiem. Chętnie towarzyszy rodzicom w różnych pracach domowych. Uwielbia malować i kolorować. Bardzo lubi oglądać filmy, szczególnie wtedy, kiedy może zobaczyć je w kinie. Ma 9-letnią siostrę Natalię, z którą ma bardzo dobry kontakt. Wielkim marzeniem Martyny jest posiadanie różowego laptopa, z którego zawsze miałaby dostęp do internetu. Niestety sytuacja finansowa rodziców Martyny nie pozwala im na spełnienie jej marzenia. Poza tym dziewczynka wymaga stałej opieki i potrzebuje kosztownych leków, które są niezbędne w leczeniu jej choroby. Dużym obciążeniem finansowym dla rodziców Martynki są również dojazdy do szpitala, zatem Państwa wsparcie jest niezwykle ważne – z pewnością pomoże realizować marzenia i wytrwać rodzinie w tym trudnym czasie choroby.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Prosimy zatem o wpłaty na konto :
Fundacja "ISKIERKA" na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
Warszawa 00-838, Prosta 51
ING Bank Śląski nr konta: 30 1050 1588 1000 0023 0342 1412
na hasło: „Dla Martyny Towary”

Dodanych komentarzy: 2

Dorzuciłem się i ja. Niewiele mogłem, ale zawsze to coś.

ZDROWIA MARTYNO !

Niewiele miałam na koncie, ale lepszy rydz, niż nic! :) Zdrówka!