Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Akademickie Mistrzostwo Polski

Udział w imprezie tej brało 3 namysłowian.

6-8,06,2013 w Łodzi odbyły sie Akademickie Mistrzostwa Polski. Pogoda bardzo sprzyjała robieniu rekordów życiowych. W zawodach tych udział brała czołówka polskiej Królowej Sportu byli tam m.in. Szymon Kiecana, 6 zawodnik Mistrzostw Europy w skoku wzwyż legitymujący sie rekordem życiowym 2,31 który w tym roku jedzie do Moskwy na Mistrzostwa Świata. Grzegorz Zimniewicz rekordzista Polski juniorów na 100 metrów. Wojciech Praczyk medalista Mistrzostw Świata i  Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. Rekordzista Polski na 1500 metrów Artur Ostrowski. Udział także w zawodach tych brało 3 namysłowian którzy studiuja na Politechnice Opolskiej w Opolu.

 

Bartłomiej Stajniak który biegał na 1500 metrów, 8 setnych sekundy zabrakło mu do rekordu życiowego. Jego wynik to 4:17.01

 

Piotr Hurman, który walczył o minimum na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na 800 metrów, które wynosi 1:54.00 pobiegł 1:53.99, wypełnił minimum i zabrakło 33 setne sekundy zdobyć brązowy medal w Uczelniach technicznych.  Piotr biegał także drugą sztafete 4x400 która w klasyfikacji ogólnej zajęła 5 miejsce a w uczelniach technicznych była na 4 miejscu.

Link do biegu Piotra  https://www.youtube.com/watch?v=klYX7kOKv0E&feature=youtu.be

 

Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Szymon Dorożyński który specjalizuje się w biegach średnich w Łodzi wywalczył dwa srebrne medale w klasyfikacji uczelni technicznych na 1500 i 3000 metrów, a także biegał w sztafecie 4x400 która zajęła 22 miejsce i dała drużynie 27 punktów. Pierwszego dnia na 1500 metrów Szymon biegł w serii z rekordzistą Polski na tym dystansie Arturem Ostrowskim i skończył bieg na 6 miejscu, ale po dobrej walce na ostanim kole wywalczył srebrny medal w uczelniach technicznych, a także walczył o minimum na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które wynosi 3,55,00 a wynik Szymon to 3,54,75. Dnia drugiego na 3000 metrów (dystansu tego nie ma na Młodzieżowych Mistrzostwa Polski (MMP)) zajął 7 lokatę i brakło 99 setnych do złotego medalu w klasyfikacji uczelni technicznych.

 

W każdej konkurencji zbierało sie punkty (punktowało pierwsze 48 osób), za 1 miejsce 49 pkt, 2-47 3-46 itd Na koniec wszystko sie kumuluje i wyłoniony jest Drużynowy Akademicki Mistrz Polski w Lekkiej Atletyce. W tym roku dzięki dobrym występom namysłowian i reszcie chłopaków z drużyny zajęli oni PIERWSZE MIEJSCE.

 

temat / lokalizacja