Spotkanie w Namysłowie z posłem Nowoczesnej Krzysztofem Mieszkowskim

Data wydarzenia: 
21.11.2016 - 17:00

Krzysztof Miejszkowski w NamysłowieNamysłowskie koło Nowoczesnej zaprasza na spotkanie z posłem Krzysztofem Mieszkowskim - dziennikarzem, kulturoznawcą, byłym dyrektorem Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Debatę poprowadzi Dariusz Karbowiak - historyk, nauczyciel, działacz społeczny.

 

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Spotkanie "Magiel Obywatelski - Nie/bezpieczna kultura" będzie połączone z debatą Krzysztofa Mieszkowskiego i Anny Dmitruczuk - redaktor naczelną "Gazety Wyborczej Opole".

Dodanych komentarzy: 3

SKANDALICZNE słowa posła Nowoczesnej. Mieszkowski: “Boję się prawdziwych Polaków i patriotów” !!!

Boję się prawdziwych patriotów i prawdziwych Polaków – tak zaczął swoje przemówienie w klipie Nowoczesnej poprzedzającym obchody Święta Niepodległości naszego kraju poseł tej partii – Krzysztof Mieszkowski.

Cała wypowiedź posła Mieszkowskiego była dość chaotyczna. – Boję się prawdziwych patriotów i prawdziwych Polaków. Dla mnie patriotyzm to jest krytyczne, ostre myślenie przeciwko Polsce, ale dla Polski. I chyba mało kto jest w stanie zrozumieć sens tego zdania.

Czy posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w ogóle wypada stwierdzić, że boi się “prawdziwych Polaków”, że “boi się patriotów”? Kim zatem jest Pan poseł Mieszkowski, skoro deklaruje obawę przed prawdziwymi Polakami???

Nowoczesna okłamała wyborców! Krzysztof Mieszkowski był przedstawiany jako „kulturoznawca”, choć ma średnie wykształcenie..

Trudno o bardziej bezczelną kpinę z własnego elektoratu. Ugrupowanie Ryszarda Petru przedstawiało Krzysztof Mieszkowskiego, dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu, a obecnie posła Nowoczesnej, jako „kulturoznawcę”. Informację podano na kilku oficjalnych stronach internetowych. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Mieszkowski studiów nigdy nie ukończył.

Jaka kultura taki i jej "znawca". Ale co wymagać od tego osobnika. Wajda nawet matury nie ma. Przy nim Mieszkowski może robić za wykształconego !!