Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Propozycja dla włodarzy namysłowskich

Nic o Nas, bez Nas!

Nic o Nas, bez Nas! - wybierając hasło na motto portalu założylismy, że będzie dotyczyło każdego, kto odwiedza te strony. Jeśli każdego, to również bohaterów artykułów i forumowych komentarzy zamieszczanych w serwisie.

Naturalną więc decyzją było zaproszenie przez nas do współpracy aktualnych włodarzy Namysłowa. Staroście, burmistrzowi oraz radnym: miejskim i powiatowym zaproponowaliśmy prowadzenie autorskich blogów na portalu. Nie, za decyzją tą nie kryje się chęć przypodobania. Proponujemy atrakcyjne narzędzie komunikowania się z mieszkańcami ale jednocześnie stawiamy przed zarządzającymi gminą i powiatem nie lada wyzwanie. Forma komunikacji, którą jest blog, opiera się na interakcji z czytelnikami. Wszelkie wpisy podlegają ocenie i komentarzom. Należy się liczyć, że również nieprzychylnym. Czy nasi notable  są na to gotowi?

Zgodnie z portalową zasadą: nic o Nas bez Nas! prezentujemy korespondencję, która została przekazana staroście, burmistrzowi i radnym. Od nadania listów minął niecały miesiąc. Do chwili obecnej otrzymaliśmy odpowiedź od burmistrza Krzysztofa Kuchczyńskiego, który zapewnia, że rozpatrzy propozycję po zapoznaniu się z portalem i od przewodniczącego Rady Miejskiej, który zobowiązał się do przedstawienia propozycji radnym podczas najbliższej sesji.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Oczywiście prowadzenie autorskiego bloga na Namyslowianie.pl jest dostępne dla wszystkich, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Zapraszamy i prosimy o kontakt.

Dodanych komentarzy: 4

Obama w kampanii wykorzystał moce popularnego amerykańskiego portalu Twitter.

Wielu ogólnopolskich polityków - m. in. Lech Wałęsa, Kazimierz Marcinkiewicz, Waldemar Pawlak, Władysław Bartoszewski, Janusz Palikot, Grzegorz Napieralski - prowadzi swoje blogi.

Nowoczesny polityk sam dba o komunikację ze swoimi wyborcami!!!

Stąd jak w tytule - nowocześni politycy sami by poprosili o udostępnienie im bloga w lokalnym Portalu.

 

...to sami się pofatygowaliśmy. Swoją drogą porównanie naszych włodarzy do Obamy, Wałęsy, Bartoszewskiego i Palikota... Hmmm... odważne :-) Już bliższy naszemu podwórku przykład Pawlaka.

Świetny pomysł,proszę uaktualnić pisma,jest przecież nowa Rada,nowy Starosta.Myślę że byłby ciekawy dialog z tymi którzy przed wyborami deklarowali że będą nas reprezentowaći w gminie,powiecie Powielam myśl, nowoczesny poltyk przychodzi sam.

Zgadzam się rosomak, świetny pomysł i gorąco go popieram.

Musimy tylko poczekać aż RedNacz wróci z urlopu i weźmie się do dzieła! Ma już zgłoszonych kilka spraw do poprawy i uzupełnienia na portalu.

Serdecznie Cię pozdrawiam i do miłego...