Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Bezpłatna mammografia już w czerwcu w Namysłowie

Data wydarzenia: 
16.06.2021 - 10:30

Bezpłatna mammografia przy Ratuszu w Namysłowie.

LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat.

Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.

Dla kogo darmowa mammografia?

W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Konieczna rejestracja

Uprzejmie informujemy, że przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Mammobus stanie na Rynku w Namysłowie

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

Namysłów – 16 czerwca 2021 w godzinach od 10.00 do 17.00 i 17 czerwca 2021 w godzinach od 8.30 do 16.00 przy Ratuszu, Rynek

Reżim sanitarny

W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.