Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Darmowa pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Data wydarzenia: 
22.02.2016 - 01:00

Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem w NamysłowieTrwa ogólnopolska akcja „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W trakcie tych kilku dni można skorzystać z bezpłatnych porad pracowników pomocy społecznej, prawników, policjantów.

W tym roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” trwa od 22. do 27. lutego. Celem akcji jest przypomnienie o potrzebie ochrony interesów oraz konieczności niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Dyżury na terenie powiatu namysłowskiego:

Zgodnie z założeniami dyżury mają charakter interdyscyplinarny

  • informacji prawnej udzielać będą prokuratorzy z Zamiejscowego Ośrodka Prokuratury Rejonowej w Kluczborku z siedzibą w Namysłowie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00
  • w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej dyżury pełnione będą w godz. 8:00-12:00.
  • w Komendzie Powiatowej Policji w Namysłowie ul. Piłsudskiego 4 dyżury prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00. Informacji osobom zainteresowanym udzielać będą Naczelnicy Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego.
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

W działania, poza Komendą Główną Policji, włączyły się: Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna, Krajowa Rada Kuratorów oraz Naczelna Izba Lekarska.

Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem w Namysłowie