Filmowe Walentynki w Namysłowie z BNP Paribas

Data wydarzenia: 
17.02.2022 - 12:30

Kino BNP Paribas w NamysłowieCzas spędzony z ukochaną osobą, rodziną czy przyjaciółmi i wspólne przeżywanie filmowych emocji, w oderwaniu od codziennych obowiązków, to świetny sposób na celebrowanie tego wyjątkowego czasu.

Tym bardziej, że w repertuarze najgorętsze i najważniejsze premiery początku 2022 roku a kino przyjedzie do Namysłowa.

Kiedy i gdzie?

Filmy będą wyświetlane w czwartek 17. lutego 2022 roku od godziny 11:30 w Namysłowski Ośrodek Kultury.

Na wydarzenie zaprasza lokalny oddział Banku BNP Paribas ul. Rynek 19, 46-100 Namysłów

Jaki repertuar?

„Skarb Mikołajka” to propozycja dla małych i dużych. W trzeciej odsłonie przygód tytułowy bohater wraca na duży ekran, by tym razem wraz z przyjaciółmi odnaleźć zaginiony skarb. Potrzebuje go, żeby... Tego dowiecie się już w kinie! W polskiej wersji językowej w rolach rodziców Mikołajka usłyszymy Maję Ostaszewską i Tomasza Kota. Rodzinnie warto się również wybrać na rozśpiewany film animowany „Sing 2”, który w polskich kinach obejrzało już prawie milion widzów. Czy miś koala Buster Moon wraz z ekipą spełnią swoje marzenie i wystąpią w teatrze Crystal? To zależy od legendy rocka – lwa Claya, któremu w wersji anglojęzycznej głosu użycza sam Bono, lider zespołu U2.

Specjalnie z okazji miesiąca zakochanych na widzów czeka również komedia romantyczna „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, a w niej plejada gwiazd: Alicja Bachleda–Curuś, Michał Roznerski, Joanna Jarmołowicz, Maciej Zakościelny, Karolina Bruchnicka, Piotr Głowacki i Katarzyna Skrzynecka. Z kolei fani polskich komedii obejrzą kontynuację kultowej serii, którą pokochały miliony Polek i Polaków - „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4”. Radykalna odmiana Wolańskiej, przeszkoda na drodze do szczęścia młodego Zawady, nieoczekiwana wizyta burząca spokój Piotrusia i Marlenki… Taka wybuchowa mieszanka zdarzeń, świetna obsada i wybitny humor dają gwarancję potężnej dawki śmiechu.

W repertuarze wieczornym znalazł się „Gierek” - sfilmowane po raz pierwszy sekrety i tajemnice I sekretarza KC PZPR widziane oczami jego żony i matki, z przełomową historią Polski w tle. Barwna scenografia oraz wyjątkowa kreacja Miśka Koterskiego w roli tytułowej, u boku z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Więdłochą i Rafałem Zawieruchą to zaledwie kilka powodów, dla których warto pójść do kina.

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością wybiorą się do kina na „Krzyk”  - legendarny horror, który powraca w nowej odsłonie – i się nie zawiodą! Mogą bowiem liczyć na solidną dawkę strachu, ale i niezłą zabawę.

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar 

Idź do kina w swoim mieście 

Lubsko, Jasień, Wschowa, Jawor, Żagań, Kościan, Wolsztyn, Żnin, Lidzbark, Wąbrzeźno, Gniew, Bartoszyce, Biskupiec, Brodnica, Nidzica i Przasnysz – to miejscowości, w których do kina będzie można pójść w styczniu. W dniu projekcji, od przedpołudnia do wieczora, odbędzie się pięć seansów  - tak, aby każdy mógł wybrać porę dogodną dla siebie. Bilety, w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy, można w łatwy sposób kupić w dniu projekcji w kasie kina lub w przedsprzedaży przez stronę internetową - klikając w przycisk „Kup bilet” przy wybranym tytule wystarczy wpisać swój numer telefonu, na który przyjdzie SMS z cyfrowym biletem.

Sprawdź trasę na www.idedokina.pl/trasa_kina

BNP Paribas Idę do kina to unikatowy w skali Polski projekt kina objazdowego, dający możliwość oglądania filmów na dużym ekranie mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Atrakcyjny repertuar, z premierami i pokazami przedpremierowymi, a także profesjonalny sprzęt projekcyjny, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, to gwarancja emocjonujących wrażeń dla najbardziej wymagających kinomaniaków. W trosce o widzów podczas wszystkich seansów obowiązują zasady i udogodnienia, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Szczegóły na www.idedokina.pl/bezpieczenstwo

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas 

Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji na www.idedokina.pl/vouchery 

Organizator: Outdoor Cinema

Partner tytularny: Bank BNP Paribas

Sponsor wspierający: Storytel

Partner promocji: Mastercard

Partner: Polargos

Partner barku: Coca Cola