Historie Małych Ojczyzn - Przy piwie o piwie

Data wydarzenia: 
06.07.2019 - 21:00

W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej oraz Klubu Retro mamy przyjemność zaprosić Państwa na czwarte spotkanie z cyklu Historie Małych Ojczyzn.

Tym razem będą mieli Państwo możliwość poznania historii miejsc, w których dawni namysłowianie spotykali się z przyjaciółmi przy kuflu piwa z browaru Haselbacha oraz posilali się specjałami śląskiej kuchni.

Na spotkanie Przy piwie o piwie zapraszamy w sobotę 6 lipca o godzinie 21 do Klubu Retro przy ul. Partyzantów 1.

Cykl Historie Małych Ojczyzn Towarzystwo Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej realizuje od początku 2019 r. Do tej pory odbyły się trzy spotkania, podczas których zebrani poznawali historię Woskowic Małych (27 stycznia), Smogorzowa (10 maja) oraz namysłowskiego śródmieścia (17 maja). 

Na spotkanie serdecznie zapraszamy również kolekcjonerów, posiadających w swoich zbiorach pamiątki związane z namysłowskim browarem oraz miejscami, o których opowiadać będziemy podczas spotkania - hotelami, gospodami, kawiarniami.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Podczas wydarzenia możliwe będzie zakupienie publikacji Spacerem po dawnym Namysłowie, która ukazała się pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej.