IX sesja Rady Miejskiej w Namysłowie

Data wydarzenia: 
13.06.2019 - 14:00

Namysłów UMW godnym podziwu tempie pracują w ostatnich tygodniach radni Rady Miejskiej w Namysłowie - w ciągu dwóch tygodni spotkają się aż trzykrotnie. 3 czerwca w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Namysłowie pojawiło się zawiadomienie o zwołaniu IX sesji Rady Miejskiej w Namysłowie na dzień 13 czerwca 2019 r. (czwartek) na godzinę 12:00.

Szybka lektura porządku obrad pozwala wychwycić najistotniejsze punkty: absolutorium oraz wotum zaufania dla Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, debatę nad raportem o stanie gminy za rok 2018, a także uzupełnienie składu Rady Miejskiej.

Jak już informowaliśmy, w związku z objęciem przez radnego Rafała Nowowiejskiego funkcji Wiceburmistrza Bierutowa jego mandat wygasł.

Zwolnione miejsce w radzie zajmie podczas IX sesji Rady Miejskiej w Namysłowie pan Kazimierz Kos, który w październikowych wyborach samorządowych zdobył w swoim okręgu wyborczym 101 głosów.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Obaj panowie startowali z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu obejmującym namysłowskie osiedla: Śródmieście, Za Widawą oraz Leśne.