Lokalne firmy i instytucje: Punkt Apteczny w Kowalowicach
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Kabaret NOWAKI już w styczniu w NOK-u

Data wydarzenia: 
20.01.2018 - 16:00

Kabaret Nowaki w Namysłowie

Bilety na namysłowski występ Kabaretu Nowaki "10-lecie - Śmiechokalipsa" już dostępne!

Przedstawienie odbędzie się 20. stycznia 2018 roku w Namysłowski Ośrodku Kultury o godzinie 16:00.

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu. Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci.

Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów: 50 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Ośrodku Kultury w Namysłowie, przy Placu Powstańców Śląskich 2
 lub na stronach internetowych:
biletyna: http://biletyna.pl/event/Kabaret-Nowaki-10-lecie-kabaretu-Nowaki-Kabaret-Nowaki-Namyslowski-Osrodek-Kultury-Namyslow-e61069.html#buy
biletynakabarety :https://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Nowaki-10-lecie-kabaretu-Nowaki-Kabaret-Nowaki-Namyslowski-Osrodek-Kultury-Namyslow-e61069.html
kabaretowebilety :https://kabaretowebilety.pl/namyslow-10-lecie-kabaretu-nowaki/kup-bilet/89

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Ilość miejsc ograniczona.