Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Kabaret PARANIENORMALNI wystąpi w Namysłowie - 2024

Data wydarzenia: 
30.11.2024 - 20:00

Kabaret PARANIENORMALNI w Namysłowie 2024Kabaret Paranienormalni wystąpi w Namysłowie. 

Z jakim programem występu przyjeżdżają do nas artyści?

Kiedy i gdzie odbędzie się występ?

Gdzie kupić bilety?

 

 

Kiedy i gdzie w Namysłowie wystąpią PARANIENORMALNI?

Namysłowski występ zapowiadany jest na 30 listopada 2024 roku - to sobota - na godzinę 20:00 w Namysłowskim Ośrodku Kultury.

Paranienormalni 2024

Najnowszy program kabaretu Paranienormalni jest stworzony z myślą o 2024 roku. Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. Humor to specyficzna ludzka moc która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości. Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt 2024.

Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii.

Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program 2024 to prawie 2 godzinny spektakl w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

Gdzie kupić bilet?

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Kabaret PARANIENORMALNI w Namysłowie 2024