Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

I Rajd Rowerowy Szlakiem Stobrawskiego Parku Krajobrazowego

Data wydarzenia: 
18.06.2011 - 13:00

Wielki Weekend w Borach Stobrawskich

Amatorów i koneserów opolskiej fauny i flory lubiących turystykę rowerową i chcących poznać ciekawych ludzi zapraszamy na I Rajd Rowerowy „Szlakiem Tajemnic Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. 

STowarzyszenie Budkowice wraz z Opolskim Klubem Turystyki Rowerowej „RAJDER” zapraszają na I Rajd Rowerowy „Szlakiem Tajemnic Stobrawskiego Parku Krajobrazowego”. Start: 18 czerwca 2011 o godz. 11:30 Rynek w Starych Budkowicach. W Rajdzie mogą wziąć udział wszyscy chętni. Impreza za totalne free. Rajd jest imprezą organizowaną w ramach Wielkiego Weekendu Gazety Wyborczej „Polska na Rowery”.
Stobrawski Park Krajobrazowy to idealny teren na rowerowe wyprawy. Trasa będzie przebiegała traktami Stobrawskiego Parku Krajobrazowego (SPK). Odwiedzimy ciekawe stanowiska fauny i flory. Wzbogacimy swoją wiedzę historyczną. Jedziemy ze Starych Budkowic przez Bukowo do Radomierowic, a potem przez Młodnik i Kąszyce wracamy do Starych Budkowic. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej www.stowarzyszenie-budkowice.prv.pl. Celem wyprawy jest promocja turystyki rowerowej, krajoznawstwa i walorów turystycznych Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, integracja, profilaktyka oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz promowanie bezpiecznego i ekologicznego zachowania. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy pamiątkowe upominki i dobrą zabawę. W trakcie Rajdu przewidujemy wiele niespodzianek m.in. piknik z wytrawnymi podróżnikami rowerowymi i konkursy. Zwiedzimy miejsca, które niedostępne są na co dzień. Będą ciekawe historie, opowiastki i legendy związane z Borami Stobrawskimi. Komandorem wyprawy będzie znany lokalny działacz i dziennikarz Rudolf Mohlek.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Osoby do kontaktu:
Marek Cylny, e-mail: marek_cylny@interia.pl , tel. kom. 600 744 851
Małgorzata Mazur, e-mail: gosiek.mazur@gmail.com , tel. kom. 722 354 723