Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Spotkanie wyborcze Janusza Kowalskiego

Data wydarzenia: 
09.10.2019 - 19:00

Kandydat do Sejmu RP Janusz Kowalski zaprasza namysłowian na swoje kolejne spotkanie wyborcze, które odbędzie się w środę 9 października.

Tym razem kandydata Prawa i Sprawiedliwości walczącego o jeden z dwunastu opolskich mandatów poselskich wesprze eurodeputowany Patryk Jaki.

Początek spotkania o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

Spotkanie jest elementem kampanii wyborczej, prowadzonej przez kandydującego do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości (pozycja nr 3) Janusza Kowalskiego. Polityk ten znany jest na terenie naszego województwa jako były Wiceprezydent Opola (2014-2015). Sprawował też funkcje m. in. Wiceprezesa Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A., czy Członka Zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. Swojego poparcia udzielają Kowalskiemu politycy Solidarnej Polski, współtworzącej z Prawem i Sprawiedliwością koalicję rządową, sympatyzuje z tym kandydatem również Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Patryk Jaki to 34-letni polityk, członek partii Solidarna Polska, europoseł kadencji 2019-2024. W latach 2011-19 był posłem na Sejm RP, od 2015 r. sprawując jednocześnie funkcję wiceministra w resorcie sprawiedliwości. Stał też na czele komisji weryfikacyjnej ds. prywatyzacji. Wcześniej, w latach 2006-11 zasiadał w Radzie Miejskiej Opola.