Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Spotkanie wyborcze Janusza Kowalskiego

Data wydarzenia: 
06.10.2019 - 21:00

Spotkanie przedwyborczeW niedzielę 6 października (zmiana daty z 28 września) w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie otwarte, w którym uczestniczyć będzie dwóch zaproszonych polityków.

W Namysłowie gościć będą europosłanka Beata Kempa (Solidarna Polska) oraz kandydat do Sejmu RP Janusz Kowalski (bezpartyjny). 

Początek wydarzenia o godzinie 19:00.

Spotkanie jest elementem kampanii wyborczej, prowadzonej przez kandydującego do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości (pozycja nr 3) Janusza Kowalskiego. Polityk ten znany jest na terenie naszego województwa jako były Wiceprezydent Opola (2014-2015), a także Wiceprezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A., czy Członek Zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. 

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Beata Kempa to z kolei jeden z najbardziej znanych polityków ugrupowania Solidarna Polska, koalicjanta Prawa i Sprawiedliwości. W maju 2019 r. została posłanką do Parlamentu Europejskiego, wcześniej zasiadała w Sejmie RP. Pochodząca z Sycowa polityk była również Szefową Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz ministrem bez teki, odpowiedzialnym za kwestie pomocy humanitarnej.