Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Trasa Lewicy - Bezpieczna Rodzina w Namysłowie

Data wydarzenia: 
14.07.2022 - 19:00

Namysłów - Trasa LEWICY 2022Otwarte spotkanie polityków KOALICYJNEGO KLUBU LEWICY ODBĘDZIE SIĘ w Namysłowie o godzinie 17:00 w czwartek 14. lipca 2022 roku na namysłowskim Rynku

Namysłów to jedno ze 100 miejscowości w Polsce do którego zawita Letnia Trasa Lewicy.

 

Konferencja prasowa

Na rynku w Namysłowie o godzinie 17:00 odbędzie się konferencja prasowa o sytuacji ochrony zdrowia w wyludniających się regionach. Po konferencji na namysłowskim rynku politycy lewicy i eksperci ochrony zdrowia będą rozmawiać przy okrągłym stole Lewicy o problematyce ochrony zdrowia na terenach poza wielkimi metropoliami i o trudnościach, jakie przeżywa opieka okołoporodowa i szpitale powiatowe.

Wydarzenia będą połączone ze spotkaniami posłów i posłanek Nowej Lewicy i partii Razem ze strukturami i wyborcami - Opolszczyznę odwiedzą wicemarszałek sejmu Włodzimierz Czarzasty oraz posłowie i posłanki Marcelina Zawisza, Krzysztof Śmiszek, Magdalena Biejat, Tomasz Trela, Maciej Konieczny, Maciej Kopiec i Andrzej Szejna.

Bezpieczna Rodzina

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Programowa propozycja LEWICY - antyinflacyjny pakiet rozwiązań mający zapewnić bezpieczeństwo finansowe polskim rodzinom - nosi miano Bezpieczna Rodzina.

Propozycje obejmują szereg zmian w bieżacym zarządzaniu Państwem w wymiarze wsparcia najbardziej zagrożonych inflacją obywateli.

Propozycje Bezpiecznej Rodziny

Namysłów - Trasa LEWICY 2022
Propozycje Bezpiecznej Rodziny