Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Wystawa "W 75. rocznicę Powstania Warszawskiego"

Data wydarzenia: 
13.09.2019 - 18:00

Drugim wydarzeniem organizowanym przez Namysłowski Ośrodek Kultury w ramach tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa będzie wystawa, przygotowana z okazji przypadającej w tym roku 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Na ekspozycji w Izbie Regionalnej przy ul. Szkolnej 2 zapoznać będzie się można z relacjami wspomnieniowymi oraz dokumentacją dotyczącą robotników przymusowych - warszawiaków, którzy po upadku powstanie trafili m. in. do Bąkowic i Głuszyny.

W dniu 13 września (piątek) wystawę będzie można zwiedzać w godzinach 16:00 - 17:00.

Łącznie na obszarze powiatu namysłowskiego odbędzie się w dniach 6-15 września 2019 r. pięć wydarzeń w ramach organizowanych przez Narodowy Instytut Dziedzictwa Europejskich Dni Dziedzictwa. Hasłem przewodnim tegorocznej, 27 już edycji jest Polski splot

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Lokalnymi organizacjami i instytucjami zaangażowanymi w przygotowanie wydarzeń na terenie naszego powiatu są: Namysłowski Ośrodek Kultury i funkcjonująca w jego strukturze Izba Regionalna, Towarzystwo Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej, Towarzystwo Miłośników Ziemi Namysłowskiej oraz Stowarzyszenie Nasz Smogorzów.