XII Sesja Rady Miejskiej w Namysłowie

Data wydarzenia: 
21.08.2019 - 18:00

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Namysłowie pojawiło się dziś Zawiadomienie o zwołaniu XII sesji Rady Miejskiej w Namysłowie.

Sygnowany przez Wiceprzewodniczącego rady Jakuba Włodarczyka dokument składa się z trzech punktów, wśród których najistotniejszy jest blok głosowań. Radni zajmą się jutro trzema projektami uchwał.

Wśród projektów znajduje się m. in. dotyczący wyboru metody ustalenia opłaty i stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty za pojemnik.

Sesja rozpocznie się jutro, tj. 21 sierpnia o godzinie 16:00.

Sprawa wprowadzenia podwyżek opłat za gospodarowanie odpadami trafić miała pod obrady już podczas poprzedniej sesji (29 lipca), jednak głosami koalicji większościowej (radni wybrani z list Przyjaznego Samorządu Powiatu Namysłowskiego, Koalicji Obywatelskiej oraz Koalicji Samorządowej) wniosek Burmistrza o włączenie punktu do porządku obrad został oddalony.

Pozostałe dwa projekty uchwał dotyczą zmiany treści uchwał o wieloletniej prognozie finansowej oraz budżecie gminy na rok 2019 (m. in. w kwestii dowozów uczniów do szkół w rozpoczynającym się niebawem nowym roku szkolnym).

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Z projektami oraz ich uzasadnieniami zapoznać mogą się Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Akty prawne".

Sesja transmitowana będzie "na żywo"z dużej sali narad na kanale Urzędu Miejskiego w Namysłowie w serwisie You Tube.