Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

MP i PP 2019 w Jakubowicach - musisz tam być

Mistrzostwa Polski - JakubowiceKoniecznie wstąp w ten weekend na pożegnanie tegorocznych wakacji w Jakubowicach. Już się tam dzieje - Mistrzostwa i Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II.

Na starcie stanie aż 200 młodych zawodników dosiadających niemal 270 koni. Powalczą w 7 kategoriach mistrzowskich, co oznacza, że będzie rozdanych aż 21 medali.

Ponadto wiele imprez towarzyszących. Zobacz PROGRAM

Konkursy

Konkursy Finałowe rozłożone są na sobotę i niedzielę ( 31. sierpnia - 01. września), a najważniejsze z nich to oczywiście Mistrzostwa Polski Młodzików które rozpoczną się 1 września o godzinie 11:30.

Zawody każdego dnia trwać będą do ok. 18:00, a ośrodek Jakubus warto odwiedzić również dla wielu dodatkowych atrakcji, których kulminacja będzie właśnie w weekend.

Program

Mistrzostwa Polski 2019 w Jakubusie - program

Imprezy towarzyszące

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Na kibiców spragnionych jeszcze słońca czeka malownicza plaża, ciekawym punktem programu będzie na pewno Festiwal Kuchni Włoskiej który odbywać się będzie w Namiocie Letnim.

Wzbogaci go m.in. koncert Thomasa Grotto (31.08, 18:00), a animatorki zadbają by najmłodsi także nie odczuwali w ten weekend nudy.

Zaproszenie

Jeździeckie święto odbywać się będzie w wakacyjnej atmosferze - zapraszamy wszystkich do Jakubowic k. Namysłowa, bo już w ten weekend zagości tam najbardziej wzruszająca z imprez jeździeckiego sezonu. Waleczne kucyki i dzielni mali sportowcy gwarantują naprawdę ogromne sportowe emocje.

Sekcje: