Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Nasz Elementarz już jest w powiecie namysłowskim

Nasz Elementarz w powiecie namysłowskimŚroda 20. sierpnia była gorącym dniem w namysłowskich szkołach podstawowych. Wszyscy oczekiwali na dostawę darmowego podręcznika dla uczniów klas pierwszych.

Nasz Elementarz wg informacji z Kuratorium Oświaty w Opolu dotarł do wszystkich szkół w powiecie namysłowskim.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Podręcznik jest pierwszym elementem planu Ministerstwa Edukacji Narodowej polegającego na zapewnienia dostępu do bezpłatnych podręczników i innych materiałów edukacyjnych uczniom objętym obowiązkiem szkolnym – tj. uczniom szkół podstawowych i gimnazjów.

Przesyłka z Naszym Elementarzem

Do szkół trafiła Część pierwsza przeznaczona do nauki w miesiącach: wrzesień, październik, listopad. Kolejne podręcznik będą dosyłane w trakcie roku szkolnego.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Darmowość podręcznika nie oznacza braku odpowiedzialności za niego - rodzice uczniów będą podpisywać zobowiązanie do poniesienia kosztów podręcznika w wypadku jego zniszczenia lub zaginięcia. Obowiązkowy będzie również zwrot podręcznika po zakończeniu korzystania z niego.

Dzięki temu ten sam egzemplarz będzie mógł być wykorzystany przez kolejnych uczniów w następnym roku szkolnym. Okres "żywotności" jednego egzemplarza zaplanowano na 3 lata. Każdy kolejny użytkownik wpisany na wewnętrznej stronie okładki.

Okładka podręcznika

Oprócz podręcznika do szkół trafiły pierwsze materiały dodatkowe - Mapy obrazkowe.

Mapki

Dziękuję Pani Krystynie Sochalskiej dyrektor PSP Idzikowice

za umożliwienie zrobienia zdjęć otrzymanej przesyłki.