Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Zabił siekierą - potem zakopał

Zabił psa?Napił się i siekiera poszła w ruch - polała się krew.

Pod Namysłowem bestialsko zabito psa.

Zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 60-letni mieszkaniec powiatu namysłowskiego.

Śledczy ustalili, że mężczyzna zabił psa siekierą, a następnie martwe zwierzę zakopał za swoim domem. Ustawa o ochronie zwierząt przewiduje za to przestępstwo do 5 lat więzienia.

Bestialstwo w Namysłowie?

Przerażający pisk psa

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 lutego. W godzinach popołudniowych dyżurny otrzymał informację od mieszkańców miejscowości pod Namysłowem, o głośnym pisku i skowycie psa na jednej z posesji. Na miejsce został skierowany patrol.

Siekiera

Pod wskazanym adresem policjanci ustalili, że kilkadziesiąt minut wcześniej, 60-letni mężczyzna zabił swojego psa poprzez zadanie mu kilku uderzeń siekierą. W pobliżu domu funkcjonariusze odnaleźli siekierę a w ogrodzie zakopane zwierzę. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał blisko 2 i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Czy zabito psa?

Zarzuty i zagrożenie karą do 5 lat więzienia

Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Gdy wytrzeźwiał, śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Podczas przesłuchania 60-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

 

 

źródło: oficer prasowy KPP Namysłów

 

Zabił psa?
Bestialstwo w Namysłowie?
Czy zabito psa?
Sekcje: