Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

26 BIEG NIEPODLEGŁOŚCI w Korfantowie

Szymon Dorożyński - Namysłowianin zajął drugie miejsce w biegu głównym na 4km

Dnia 8 listopada br w Korfantowie odbył sie bieg z cyklu Grand Prix PZLA w biegach przełajowych brał w nich udział Szymon Dorożyński Namysłowianin, zawodnik klubu "Azymek" Zdzieszowice.

Wypowiedź Szymona po biegu: "Bieg w Korfantowie ukończyłem na 2 pozycji, z czego jestem jak najbardziej zadowolony. Zaraz za Pawłem Szostakiem z Azs AWF Katowice, który rok temu dobiegł na metę za mną i z ponad minutową przewagą nad zawodnikiem gospodarzy Piotrem Piotrowskim.
Bieg prowadziliśmy z Pawłem, gdyż on tak jak i ja szykuje się do Lubina na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych i traktował ten start dość poważnie.
1km-3;05 2km-3;12 3km-3;15 4km-3;07 równe i mocne tempo na wymagającej trasie świadczy o dobrej dyspozycji. Niestety znów chciałem zaatakować na końcówce, więc cały bieg czaiłem się za plecami zwycięzcy, jednak trzeba zmienić taktykę, bo nie jetem na tyle szybki na finiszu by wygrywać biegi dzięki niemu.
Oczywiście w trakcie był moment zwątpienia, jednak nie poddałem się i cały czas dotrzymywałem tempa i kroku zwycięzcy.
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni, najważniejsze że passa trwa, mimo że passa drugich miejsc to jeżeli zająłbym drugie miejsce za 2 tygodnie byłbym bardzo zadowolony."

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

temat / lokalizacja