Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Szlachetna Paczka 2014 - rekrutacja liderów

Rekrutacja regionalnych Liderów Szlachetnej Paczki 2014 właśnie ruszyła. Kto w bieżącym roku zostanie liderem w Namysłowie?

Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła!

Razem z Kamilem Stochem i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek WIOSNA Stryczek zaprasza do zostania Liderem SZLACHETNEJ PACZKI.

Dlaczego warto zostać Liderem SZLACHETNEJ PACZKI?

Pomagają potrzebującym, uczą się zarządzania, dla większości z nich to najważniejsze wydarzenie w życiu - liderzy SZLACHETNEJ PACZKI, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych.

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projekt.  - Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu
i udział w mądrej pomocy
– dodaje.

Realnie zmienisz świat

Budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie - liderzy Paczki deklarują  wzrost tych kompetencji. - Poczułam w  sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy - mówi Ewa, która zarządza teraz grupą chemików.

Kto na Lidera?

Lider SZLACHETNEJ PACZKI powinien mieć przede wszystkim chęć pomagania, lubić rozmawiać z ludźmi i być odpowiedzialnym. Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi motywować innych do działania i podejmować wyzwania.

Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi  się lider, SZLACHETNA PACZKA w grudniu dotrze z pomocą impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin.

Dlaczego Szlachetna Paczka?

W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA  zjednoczyła 617 000 osób – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie, to już ponad 1,5% Polaków!

W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz Basia Kurdej-Szatan.

 

Aby zostać liderem  SZLACHETNEJ PACZKI należy wejść na www.superw.pl i uzupełnić formularz.

Zgłoszenia do 30 czerwca.

temat / lokalizacja