Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Ujęto wielokrotnego namysłowskiego włamywacza.

Namysłowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podczas włamania do sklepu przy ulicy Reymonta. 26 latek usiłował wynieść ze sklepu alkohol i papierosy kiedy nadjechał patrol policji.

27 stycznia w nocy namysłowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem 26 letniego mieszkańca naszego powiatu.

Mężczyzna włamał się do jednego ze sklepów przy ulicy Reymonta w Namysłowie. Patrol policji zastał włamywacza kiedy usiłował wynieść ze sklepu przygotowane już alkohole, papierosy oraz szufladę z kasy fiskalnej. Mężczyzna swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 500 złotych.

Jeszcze tego samego dnia okazało się, iż zatrzymany 26 latek jest podejrzewany do szeregu przestępstw jakie zaistniały na terenie naszego powiatu. Prowadzone rozpoznanie funkcjonariuszy pionu kryminalnego oraz zebrane dowody wskazywały na zatrzymanego Pawła B. Przeprowadzone przez policjantów ustalenia wskazywały także , iż zatrzymany dopuszczał się niektórych przestępstw w towarzystwie znajomych.

W związku z tym kolejne zarzuty usłyszeli 29 i 23 letni mieszkańcy naszego powiatu wśród których znalazł się nieletni mieszkaniec Namysłowa. Przeprowadzone przez policjantów czynności procesowe pozwoliły na przedstawienie wszystkim zatrzymanym łącznie 18 zarzutów. Zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do sklepu na ulicy Reymonta Paweł B. przyznał się także do 12 włamań i kradzieży na terenie namysłowskich ogródków działkowych. W trakcie prowadzonego postępowania przedstawione zostały mu zarzuty dotyczące zniszczenia samochodu osobowego oraz kradzieży z włamaniem do kolejnych obiektów handlowych.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Wszystkim podejrzanym w tej sprawie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec jednego z zatrzymanych sąd zastosował środek karny w postaci dozorów policyjnych.

źródło: KPP Namysłów

temat / lokalizacja