Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

„Piknik w siodle”

W dniach 3-4. 06. 2016r. w ZPO w Smogorzowie odbył się dwudniowy festyn integracyjny pod nazwą „Piknik w siodle”

„Piknik w siodle”
W dniach 3-4. 06. 2016r. w ZPO w Smogorzowie odbył się dwudniowy festyn integracyjny pod nazwą „Piknik w siodle”. W pierwszym dniu do placówki przyjechali uczniowie namysłowskich szkół podstawowych wraz z opiekunami, aby wspólnie z uczniami gimnazjum świętować Dzień Dziecka. Dyrektor ZPO, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska zadbali, aby spotkanie było atrakcyjne pod wieloma względami. Uczniowie zwiedzali kościół parafialny, brali udział w pokazie grupy zapaśników, pokazie samochodów wyścigowych, motorów, uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Swoje umiejętności pokazali również miejscowi strażacy. Na zakończenie mogliśmy wszyscy podziwiać piękne konie, które zjawiły się w Smogorzowie w związku z zawodami jeździeckimi, które odbywały się w drugim dniu pikniku.
Całe spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, pozwoliło na pełną integrację uczniów z różnych placówek. Było smacznie, wesoło i bardzo atrakcyjnie. Myślimy, że takie spotkanie na stałe wpisze się do kalendarz imprez szkolnych ZPO w Smogorzowie.

temat / lokalizacja

Dodanych komentarzy: 2

Zdjęcia pod wpisem ZPO Smogorzów są zupełnie niecztelne; wielka prośba do Administratora portalu aby uruchomił funkję ich powiększenia.

Naprawione - dziekuję za zgłoszenie.

Pozdrawiam

Tadeusz Jurek