Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Jeśli masz skończone 30 lat. Jesteś osobą bezrobotną, lub nieaktywną zawodowo to oferta dla Ciebie

Zorientuj się i nie strać szansy na DOTACJĘ na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Trwa rekrutacja do projektu „Zorientowani na biznes”. Jeśli masz skończone 30 lat, jesteś BEZROBOTNY lub NIEAKTYWNY ZAWODOWO, zamieszkujesz teren województwa opolskiego i masz pomysł na swoją firmę, możesz otrzymać BEZZWROTNĘ DOTACJĘ do 23 tyś. zł. oraz wsparcie w kwocie 1000zł miesięcznie na utrzymanie działalności nawet przez 12 pierwszych miesięcy. Projektem są również objęci EMERYCI oraz MATKI na urlopie wychowawczym. Ilość miejsc ograniczona! Wszelkich informacji udzieli Państwu Koordynator projektu pod nr tel. 501 858 052 Zapraszamy do biura projektu w Opolu przy ul. Horoszkiewicza 6/B113 oraz na stronę projektu www.zorientowani.kompass-consulting.pl oraz https://www.facebook.com/zorientowaninabiznes Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

temat / lokalizacja

Dodano 1 komentarz

Tylko szkoda, że nie dla wszystkich, są również 30 latkowie którzy pracują mają doswiadczenie w danej branży, chcieli by otworzyć własna firmę, lecz z doświadczenia wiedzą iż rozpoczecie działalności od kredytu bankowego nie jest dobrym pomysłem na start.

Lepiej rozdawać kasę osobą bez doświadczenia, ktorzy czesto gesto zlecają pisanie dotacji b. rachunkowym, na kupują laptopów, drukarek niby do wypisywania faktur i pare innych pierdół, a jak dalej zarządzać firma tak aby dobrze prosperowała to czarna magia.

Tak własnie wyglada swoboda dostepu do środków na rozpoczęcie dzialalnosci gosp. wg naszego ustawodawcy.