Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Podróże

Podróże namysłowian zdjęcia z wycieczek i podróży po ziemi namysłowskiej oraz po całym świecie. Miejsca polecane przez namysłowian.

Jak napisać dobre ogłoszenie o sprzedaży kampera?

Kamper na sprzedaż - ogłoszeniaPodróżowanie kamperem z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zakup nowego kampera.

W takim wypadku doskonałą alternatywą będą egzemplarze używane.

Jeśli chcesz sprzedać swojego kampera, musisz stworzyć atrakcyjne ogłoszenie, które przyciągnie uwagę potencjalnych kupców. Jak to zrobić?

Świąteczny Wyjazd do Krasiejowa - ODWOŁANA

Data wydarzenia: 
02.12.2023 - 07:45

Plakat promujący wycieczkęWycieczka ODWOŁANA z powodu niewystarczającej ilości chętnych.

Burmistrz Namysłowa oraz Namysłowski Ośrodek Kultury zapraszają do wzięcia udziału w wycieczce do Chaty Św. Mikołaja w Krasiejowie.

Atrakcje niczym w Laponii w okresie przedświątecznym czekają na uczestników wyprawy.

Jaka jest cena? Jak się zapisać? Kiedy i skąd wyjazd?

Z Namysłowa na “paryskie salony”. Miss Polski na Fashion Week

Fashion Week w Paryży w relacji Miss Polski Angeliki JurkowianiecZakończony niedawno Paris Fashion Week, czyli najważniejsze święto miłośników mody, przyciągnął zagraniczne i polskie gwiazdy. Wśród znanych osób, które relacjonowały przebieg Paryskiego Tygodnia Mody w swoich mediach społecznościowych znalazła się pochodząca z Namysłowa tegoroczna Miss Polski - Angelika Jurkowianiec.

Najpiękniejsza Polka, która dotychczas pojawiała się na Fashion Week bezpośrednio na wybiegach, tym razem miała okazję obejrzeć pokazy z perspektywy gościa. Zajrzała też na backstage pokazu gwiazdy wśród projektantów młodego pokolenia, Kevina Germaniera.

Kiedy ubezpieczenie kosztów od rezygnacji z podróży nie zadziała?

Czy ubezpieczać się od rezygnacji z podróży?W wyniku wypadku, choroby, zagubienia dokumentów lub innej sytuacji rodzinnej jesteś zmuszony zrezygnować ze swojej wycieczki, choć planowałeś ją kilka miesięcy? Masz możliwość odzyskania swoich środków. Zwrócone koszty możesz przeznaczyć na kolejną podróż.

Jak wygląda ubezpieczenie kosztów od rezygnacji z podróży w praktyce?

Strony