Salsoteka w klubie Retro
Klub Retro oraz Contigo - Organizacja i Obsługa Imprez zapraszają na czerwcową salsotekę.
Już w najbliższy piątek 7. czerwca czeka nas taneczno-muzyczna podróż w rytmach Kuby, Dominikany oraz Angoli.
O dobrą zabawę zadba jak zawsze DJ Contigo.
Klub czynny od godziny 19:00.

Jak co roku namysłowska Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi zaprasza na Festyn Rodzinny Popołudnie z Czwórką, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.
Okazuje się, że cieplejsze miesiące nie są czasem, w którym nie odbywają się imprezy klubowe.
15 czerwca swój ostatni mecz w sezonie 2018/19 rozegra IV-ligowy Start Namysłów. Rywalem "Czerwono-czarnych" będzie zespół Piasta Strzelce Opolskie. Mecz rozpocznie się o godzinie 17 na Stadionie Sportowym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 5.
W sobotę 8 czerwca swój ostatni w sezonie 2018/19 mecz rozegra na namysłowskim stadionie III-ligowy Agroplon Głuszyna.
Namysłowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z serii "Taneczne Popołudnie".
8 czerwca o godzinie 18 w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbędzie się "Francuski wieczór w Namysłowie" - spotkanie autorskie, podczas którego swoją najnowszą książkę pt. "Gra o miłość" promować będzie pochodząca z naszego miasta pisarka Marta Orzeszyna.
4 czerwca przypada okrągła, trzydziesta rocznica wyborów parlamentarnych, które przeszły do historii pod wieloma nazwami: wyborów czerwcowych, kontraktowych, do sejmu kontraktowego.