Lokalne firmy i instytucje: Dr Max - Kaufland
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Mecz Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie

Data wydarzenia: 
15.06.2019 - 17:00

15 czerwca swój ostatni mecz w sezonie 2018/19 rozegra IV-ligowy Start Namysłów. Rywalem "Czerwono-czarnych" będzie zespół Piasta Strzelce Opolskie. Mecz rozpocznie się o godzinie 17 na Stadionie Sportowym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 5.

Mecz odbędzie się w ramach ostatniej, 30 kolejki IV ligi opolskiej. Po rozegraniu 29 spotkań Start zajmuje w tabeli dziesiąte miejsce z dorobkiem 37 punktów, zaś drużyna ze Strzelec Opolskich jest ósma z 42 punktami na koncie. 

Jesienią, w meczu 15 kolejki padł w Strzelcach Opolskich wynik 4:1 dla Piasta. 

W rozegranych 8 czerwca meczach 29. kolejki punktowały obie drużyny. Start zdobył punkt na trudnym terenie Swornicy Czarnowąsy, zaś Piast pokonał na własnym boisku 1:0 prudnicką Pogoń.

Namysłowski zespół nie może być jeszcze pewny pozostania w IV lidze na kolejny sezon. Porawie Większyce zmierzy się w barażu z 12 zespołem tabeli. Miejsce to zająć mogą: Swornica Czarnowąsy, OKS Olesno i Start Namysłów. Aby zająć bezpieczne 10 lub 11 miejsce nie oglądając się na rywali Start musi wygrać mecz z Piastem. Spadek do ligi okręgowej jest już pewny w Chróścicach, Prudniku i Dobrzeniu Wielkim. Znamy już końcowe rozstrzygnięcia w 3 grupie III ligi - opuściły ją spadając do IV ligi opolskiej MKS Kluczbork oraz Agroplon Głuszyna. W walce o awans do III ligi pozostają z kolei zespoły Polonii Głubczyce oraz LZS Starowice. Do IV ligi awansują LZS Skorogoszcz i GKS Głuchołazy. W barażu o awans zmierzą się Olimpia Lewin Brzeski i LZS Stary Ujazd.