Turniej szachowy o mistrzostwo MISIA w Pokoju
Otwarte mistrzostwa Misia w szachach odbędą się 28. lutego 2015 roku od godziny 18:00 w barze Miś w Pokoju.
Zgłoszenia będą przyjmowane w barze przed rozpoczęciem rozgrywek.
Organizatorem zawodów jest Klub szachowy Stowarzyszenia Pokój OPP


Zapaśnicy stylu wolnego LKS Orzeł Namysłów Krystian Brzozowski i Radosław Marcinkiewicz wystąpili w turnieju światowej federacji zapaśniczej UWW 46 Granma y Cerro Pelado International.
W dniach od 30. stycznia do 01. lutego 2015 r. w stolicy Francji rywalizowali seniorzy stylu wolnego w zawodach UWW ( United World Wrestling ) o "Grand Prix of Paris 2015". W reprezentacji Polski startowało dwóch zawodników LKS Orzeł Namysłów i etatowych reprezentantów kraju Krystian Brzozowski oraz Radosław Marcinkiewicz. Zawody miały bardzo mocną obsadę i startowali zawodnicy z 30 krajów.
W dniach od 6. do 8. lutego swoje straty w 2015 roku rozpoczęły zawodniczki i zawodnicy grupy kadetów LKS Orzeł Namysłów.