Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Bezpłatne Badanie Mammografem w Namysłowie - listopad 2023

Data wydarzenia: 
06.11.2023 - 10:00

Prześwietlenie piersi w NamysłowieMobilna pracownia mammograficzna LUX MED zawita do Namysłowa na początku listopada 2023 roku.

Kto może wziąć udział?

Jak się zapisać?

Data, miejsce oraz godziny otwarcia

 Mobilna pracownia mammograficzna będzie w Namysłowie w dniach 6 i 7 listopada w godzinach od 10:00 do 16:00. Samochód już tradycyjnie stanie przy Ratuszu na Rynku.

Warunki skorzystania z darmowego badania

W bezpłatnym badaniu w ramach programu NFZ mogą wziąć udział Panie od 45 do 74 roku życia, ubezpieczone, które spełniają jeden z dwóch warunków:

  • nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • lub są w grupie ryzyka (rak piersi w rodzinie u marki, siostry lub córki lub mutacje w obrębie genów BRCA1 lub/i BRCA2) i w roku poprzedzającym otrzymały w ramach realizacji programu pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte Panie, u których wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Zapisy

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Rejestracja pod nr tel. 22 880 90 80 (*3)

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD  z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED. Prosimy o stawienie się na badanie w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Badajmy się regularnie i dbajmy o swoje zdrowie!

Prześwietlenie piersi w Namysłowie