Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

BNP Paribas Ide do kina - dzisiaj w Namysłowie

Data wydarzenia: 
22.04.2022 - 02:00

Kino BNP Paribas w Namysłowie - kwiecień 2022Największe kino objazdowe w kraju BNP Paribas Idę do kina kontynuuje swoją podróż przez Polskę pod hasłem #WELOVECINEMA.

Tym razem do obejrzenia w Namysłowie filmy: Sonic 2: Szybki jak błyskawica oraz Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

W repertuarze najnowsze premiery kinowe oraz znana i lubiana „Basia 2” z ukraińskim lektorem przygotowana specjalnie dla dzieci przybyłych do naszego kraju z Ukrainy.

Kiedy i gdzie?

Filmy będą wyświetlane w niedzielę 22. kwietnia 2022 roku od godziny 13:00 w Namysłowski Ośrodek Kultury. Na wydarzenie zaprasza lokalny oddział Banku BNP Paribas ul. Rynek 19, 46-100 Namysłów

Bilety, w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy, można w łatwy sposób kupić w dniu projekcji w kasie kina lub w przedsprzedaży przez stronę internetową - klikając w przycisk „Kup bilet” przy wybranym tytule wystarczy wpisać swój numer telefonu, na który przyjdzie SMS z cyfrowym biletem.

Sprawdź trasę na www.idedokina.pl/trasa_kina

BNP Paribas Idę do kina dla dzieci z Ukrainy

Z myślą o dzieciach, które dotarły do Polski znajdując tu bezpieczne schronienie, każdego dnia będzie wyświetlany bezpłatnie blok krótkich filmów animowanych. Młodzi widzowie zza naszej wschodniej granicy będą też mogli obejrzeć znaną wszystkim dzieciom w Polsce z książek Zofii Staneckiej „Basię 2” w wersji z ukraińskim lektorem.

 

BNP Paribas Idę do kina na wiosnę

W wiosennym repertuarze BNP Paribas Idę do kina wyjątkowe premiery kinowe, których nie można przegapić. Na początek rozpedzony „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”. Kosmiczny jeż Sonic powraca w kolejnej odsłonie komedii przygodowej, zrealizowanej w oparciu o kultową serię gier wideo. Niebieska kulka superenergii, jak sam jeż o sobie mówi, zarazem słodziak i biegacz nad biegaczami – trafia na planetę Ziemia, gdzie czeka na niego wiele perypetii. Mając za sprzymierzeńca przyjaciela - policjanta Toma Wachowskiego, musi stawić czoła czarnemu bohaterowi Doktorowi Robotnikowi - w obsadzie Jim Carrey, który tą rolą zapowiada zakończenie swojej aktorskiej kariery. Czy bohaterskiemu jeżowi uda się powstrzymać geniusza zła przed planem przejęcia władzy nad światem? 

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Fani Harrego Pottera ucieszą się z powrotu znanej i lubianej serii filmowej „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, osadzonej tym razem w świecie Hogwartu, mateczniku Harrego Pottera. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Dlatego staje na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. 

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

Dostęp do platformy Storytel dla widzów BNP Paribas Idę do kina

Wszyscy fani kina, spragnieni jeszcze większej dawki wrażeń, mogą otrzymać 30-dniowy bezpłatny dostęp do jednej z najciekawszych bibliotek audiobooków i e-booków na świecie - Storytel, zawierającej kilkaset tysięcy zapierających dech w piersiach historii. Unikalny kod dostępu do platformy można odebrać poprzez stronę www.idedokina.pl/storytel. 

Specjalnie dla przybyłych do Polski dzieci z Ukrainy, Storytel przygotował również bajki w formie audio, przetłumaczone na ich ojczysty język i nagrane przez ukraińskich lektorów i lektorki. Można ich słuchać bezpłatnie przez stronę www.kazkowyjswit.pl (bajkowy świat). W katalogu znalazły się nagrania klasyków takich jak „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek” czy „Królowa Śniegu” oraz produkcje Storytel Original - serie „Hania i Kudłaty Pies”, „Detektyw Ząbek” (w produkcji) i „Dobranocki”. Lista bajek będzie stopniowo poszerzana o kolejne tytuły.

BNP Paribas Idę do kina to projekt, który powstał z miłości do filmu. Ta unikatowa w skali Polski inicjatywa kina objazdowego daje możliwość oglądania filmów na dużym ekranie mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Do wakacji odbędzie się ponad 100 dni projekcyjnych i aż 500 seansów w ponad 50 miejscowościach. Atrakcyjny repertuar, z premierami i pokazami przedpremierowymi, a także profesjonalny sprzęt projekcyjny, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, to gwarancja emocjonujących wrażeń dla najbardziej wymagających kinomanów. 

Organizator: Outdoor Cinema

Partner tytularny: Bank BNP Paribas

Sponsor wspierający: Storytel

Partner promocji: Mastercard

Partner: Polargos

Partner barku: Coca Cola

 

Kino BNP Paribas w Namysłowie - kwiecień 2022