Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

BNP Paribas Ide do kina - dzisiaj w Namysłowie

Data wydarzenia: 
22.04.2022 - 00:00

Kino BNP Paribas w Namysłowie - kwiecień 2022Największe kino objazdowe w kraju BNP Paribas Idę do kina kontynuuje swoją podróż przez Polskę pod hasłem #WELOVECINEMA.

Tym razem do obejrzenia w Namysłowie filmy: Sonic 2: Szybki jak błyskawica oraz Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

W repertuarze najnowsze premiery kinowe oraz znana i lubiana „Basia 2” z ukraińskim lektorem przygotowana specjalnie dla dzieci przybyłych do naszego kraju z Ukrainy.

Kiedy i gdzie?

Filmy będą wyświetlane w niedzielę 22. kwietnia 2022 roku od godziny 13:00 w Namysłowski Ośrodek Kultury. Na wydarzenie zaprasza lokalny oddział Banku BNP Paribas ul. Rynek 19, 46-100 Namysłów

Bilety, w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy, można w łatwy sposób kupić w dniu projekcji w kasie kina lub w przedsprzedaży przez stronę internetową - klikając w przycisk „Kup bilet” przy wybranym tytule wystarczy wpisać swój numer telefonu, na który przyjdzie SMS z cyfrowym biletem.

Sprawdź trasę na www.idedokina.pl/trasa_kina

BNP Paribas Idę do kina dla dzieci z Ukrainy

Z myślą o dzieciach, które dotarły do Polski znajdując tu bezpieczne schronienie, każdego dnia będzie wyświetlany bezpłatnie blok krótkich filmów animowanych. Młodzi widzowie zza naszej wschodniej granicy będą też mogli obejrzeć znaną wszystkim dzieciom w Polsce z książek Zofii Staneckiej „Basię 2” w wersji z ukraińskim lektorem.

 

BNP Paribas Idę do kina na wiosnę

W wiosennym repertuarze BNP Paribas Idę do kina wyjątkowe premiery kinowe, których nie można przegapić. Na początek rozpedzony „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”. Kosmiczny jeż Sonic powraca w kolejnej odsłonie komedii przygodowej, zrealizowanej w oparciu o kultową serię gier wideo. Niebieska kulka superenergii, jak sam jeż o sobie mówi, zarazem słodziak i biegacz nad biegaczami – trafia na planetę Ziemia, gdzie czeka na niego wiele perypetii. Mając za sprzymierzeńca przyjaciela - policjanta Toma Wachowskiego, musi stawić czoła czarnemu bohaterowi Doktorowi Robotnikowi - w obsadzie Jim Carrey, który tą rolą zapowiada zakończenie swojej aktorskiej kariery. Czy bohaterskiemu jeżowi uda się powstrzymać geniusza zła przed planem przejęcia władzy nad światem? 

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Fani Harrego Pottera ucieszą się z powrotu znanej i lubianej serii filmowej „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, osadzonej tym razem w świecie Hogwartu, mateczniku Harrego Pottera. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Dlatego staje na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. 

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

Dostęp do platformy Storytel dla widzów BNP Paribas Idę do kina

Wszyscy fani kina, spragnieni jeszcze większej dawki wrażeń, mogą otrzymać 30-dniowy bezpłatny dostęp do jednej z najciekawszych bibliotek audiobooków i e-booków na świecie - Storytel, zawierającej kilkaset tysięcy zapierających dech w piersiach historii. Unikalny kod dostępu do platformy można odebrać poprzez stronę www.idedokina.pl/storytel. 

Specjalnie dla przybyłych do Polski dzieci z Ukrainy, Storytel przygotował również bajki w formie audio, przetłumaczone na ich ojczysty język i nagrane przez ukraińskich lektorów i lektorki. Można ich słuchać bezpłatnie przez stronę www.kazkowyjswit.pl (bajkowy świat). W katalogu znalazły się nagrania klasyków takich jak „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek” czy „Królowa Śniegu” oraz produkcje Storytel Original - serie „Hania i Kudłaty Pies”, „Detektyw Ząbek” (w produkcji) i „Dobranocki”. Lista bajek będzie stopniowo poszerzana o kolejne tytuły.

BNP Paribas Idę do kina to projekt, który powstał z miłości do filmu. Ta unikatowa w skali Polski inicjatywa kina objazdowego daje możliwość oglądania filmów na dużym ekranie mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Do wakacji odbędzie się ponad 100 dni projekcyjnych i aż 500 seansów w ponad 50 miejscowościach. Atrakcyjny repertuar, z premierami i pokazami przedpremierowymi, a także profesjonalny sprzęt projekcyjny, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, to gwarancja emocjonujących wrażeń dla najbardziej wymagających kinomanów. 

Organizator: Outdoor Cinema

Partner tytularny: Bank BNP Paribas

Sponsor wspierający: Storytel

Partner promocji: Mastercard

Partner: Polargos

Partner barku: Coca Cola