Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Cyrk Lewandowski w Namysłowie

Data wydarzenia: 
11.03.2023 - 16:00

CYRK Lewandowski przyjedzie do NamysłowaPo raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa do rodzinnego Cyrku Lewandowski, pełnego pasji, twórczości i miłości do sztuki cyrkowej na familijne, magiczno - cyrkowe widowisko, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie! Zarówno młodszy, jak i starszy!

Prezentowany przez nas program, pt. "Magiczny Cyrk" to nowoczesne show oparte na czarach, magii i  iluzji, wzbogacone tradycyjnymi cyrkowymi atrakcjami, akrobatyką, gimnastyką, żonglerką oraz klaunadą!

Jak kupić bilety?

Atrakcyjne występy cyrkowe

W półtora godzinnym programie zobaczą Państwo najlepsze popisy iluzjonistyczne w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego!

Magiczne pojawienie kobiety w płonącej klatce, przecinanie na pół, lewitujący stół, pojawiające i znikające przedmioty, iluzje z udziałem publiczności oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

W programie pojawi się młoda i utalentowana akrobatka znana z TIKTOKA @lenacircusart, czyli Lena Baihush - absolwentka jedynej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! Zaprezentuje widowiskowe numery pod kopułą cyrku: akrobatykę na szarfach oraz ewolucje na latającym trapezie! Ponadto artystka pokaże przed publicznością swoje popisowe, niespotykane nigdzie indziej, jedyne w Polsce - kręcenie hula hopami w powietrzu! 

To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają pod naszym biało czerwonym namiotem! Zobaczycie energiczny i szalony pokaz z wirującymi talerzami w wykonaniu Heleny!  Przez cały program bawić i rozśmieszać do łez będzie klaun Fantik! WIELKA ATRAKCJA!

Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy spotkanie z bajkowymi postaciami! Minionek oraz Biedronka - ulubieńcy wszystkich dzieci! Dosłownie zawładną areną i zrobią wielkie magiczno - bajkowe zamieszenie! Jak myślicie co nam wyczaruje Minionek i Biedronka?! Oto wielka niespodzianka dla wszystkich dzieci!

Przyjdźcie i przekonajcie się sami na własne oczy, jak niemożliwe w cyrkowym świecie staje się możliwe!

Gdzie i kiedy?

Namiot cyrkowy rozłożony zostanie na Błoniach namysłowskich czyli przestrzeni miejskiej przy ulicy Sikorskiego w Namysłowie. Występ zaplanowano rozpocząć o godzinie 16:00 w sobotę 11 marca 2023 roku.

Bilety

Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo! Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 17! Promocje nie obejmują miejsc w loży!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

CYRK Lewandowski przyjedzie do Namysłowa