Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Gra szyfrów z IPN na namysłowskim Rynku

Data wydarzenia: 
27.10.2022 - 12:00

GRA SZYFRÓW w NamysłowieInstytut Pamięci Narodowej serdecznie zaprasza do odwiedzenia Mobilnego Showroomu promującego gamingowy projekt edukacyjny ,,Gra Szyfrów”.

27 października 2022 roku TIR z grą przyjedzie do Namysłowa, gdzie na Rynku chętni będą mogli spróbować swoich sił w rozwiązywaniu sowieckich szyfrów.

Wystawa miała swoją premierę 14 września 2022 roku na terenie Sejmu RP.

Przejazd wystawy przez Polskę

Po inauguracji wystawa mobilna wyruszyła w trasę po Polsce. Łącznie odwiedzi 20 miejscowości, gdzie mieszkańcy, w szczególności młodzież, będą mogli za darmo zapoznać się z ,,Grą Szyfrów”.

W każdym mieście wystawa będzie gościć jeden dzień. Finał projektu odbędzie się 28 października 2022 w Głogowie. 

Wejście na wystawę

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Wystawa będzie dostępna bezpłatnie w godz. 10–16, przy czym przewiduje się, że w godzinach 10–13 będzie dostępna dla grup zorganizowanych, a w godzinach 13–16 wystawę będzie mogła zwiedzić każda osoba dorosła, a także młodzież w wieku od 13 roku życia –  za zgodą rodzica lub opiekuna.

Upowszechnienie projektu Gry w edukacji

Celem organizatorów wystawy mobilnej jest umożliwienie jak największej liczbie osób zainteresowanych bezpośredniego zapoznania się i doświadczenia możliwości edukacyjno-rozrywkowych oferowanych przez współczesne nowe technologie.

Warto podkreślić, że ,,Gra Szyfrów" jest częścią projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. ,,Gry w edukacji" i została wpisana do programu nauczania jako treści rekomendowane. 

GRA SZYFRÓW w Namysłowie