Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Holi Festival - Święto Kolorów w Namysłowie

Data wydarzenia: 
24.08.2019 - 15:00

Kilka tygodni temu zamieszczaliśmy informację o Festiwalu Kolorów, który 29 czerwca odbywał się w podnamysłowskich Jakubowicach. Dziś przyszła pora na zapowiedź Święta Kolorów, które za miesiąc odbędzie się w Namysłowie.

24 sierpnia (sobota) dzięki współpracy Namysłowskiego Ośrodka Kultury i Holi Święto Kolorów na Błoniach nad Widawą odbędzie się wydarzenie w ramach ogólnokrajowej trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019.

Impreza odbywać będzie się w godzinach 15:00 - 21:00. Wstęp bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wiele atrakcji: kolorowe proszki Holi w aż dziewięciu kolorach, zabawę prowadzoną przez DJ-a, kolorową watę cukrową, kolorowe granity oraz wyrzutnie proszków Holi. 

Na Facebookowym profilu wydarzenia prowadzony jest konkurs, w którym nagrodą jest 30 darmowych pakietów kolorowych proszków Holi. Spełnić trzeba następujące warunki: zaprosić do udziału w wydarzeniu minimum 300 znajomych z Facebooka,  udostępnij wydarzenie na swojej tablicy, a następnie wrzucić screen (zrzut ekranu) na tablicy wydarzenia jako potwierdzenie.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.