Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej

Data wydarzenia: 
14.01.2023 - 17:00

Koncert kolęd 2023 - szkoła muzycznaSpołeczność namysłowskiej Szkoły Muzycznej - uczniowie jak i nauczyciele dadzą koncert Kolęd i Pastorałek.

Wydarzenie będzie mieć tradycyjnie miejsce w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Namysłowie.

Serdecznie polecamy to wydarzenie nie tylko rodzinom uczniów szkoły muzycznej ale i wszystkim osobom rozkoszującym się dobrze zagraną muzyką.

Szkoła Muzyczna

Niezaprzeczalnie dobrą tradycją stają się koncerty Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st.im. Andrzeja Kurylewicza w Namysłowie.

Dla słuchających to niecodzienna okazja usłyszeć piękne wykonania utworów muzycznych na żywo. Dodatkowo dla wielu to okazja usłyszeć swoje dzieci grające w zespole.

Dla uczących się trudnej umiejętności profesjonalnego grania jest to też dobra okazja do zaprezentowania swoich umiejętności jak i obycia się z tremą, sceną, żywiołem koncertu na żywo.

Czas i miejsce wydarzenia

Kolędy i Pastorałki wybrzmią w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Namysłowie w sobotę 14 stycznia 2023 roku od godziny 16:00

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Budynek namysłowskiego Kościoła nie po raz pierwszy będzie gościł artystów. Są ku temu powody. Klimat Świąt Bożego Narodzenia nierozerwalnie związany z prezentowanym repertuarem szczególnie dobrze czuć w Kościele. Nie bez znaczenia jest też fakt ilości miejsc dla gości - bez większych trudności będzie można znaleźć miejsce siedzące i rozkoszować się pięknem muzyki.

 

Koncert kolęd 2023 - szkoła muzyczna