Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej

Data wydarzenia: 
14.01.2023 - 16:00

Koncert kolęd 2023 - szkoła muzycznaSpołeczność namysłowskiej Szkoły Muzycznej - uczniowie jak i nauczyciele dadzą koncert Kolęd i Pastorałek.

Wydarzenie będzie mieć tradycyjnie miejsce w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Namysłowie.

Serdecznie polecamy to wydarzenie nie tylko rodzinom uczniów szkoły muzycznej ale i wszystkim osobom rozkoszującym się dobrze zagraną muzyką.

Szkoła Muzyczna

Niezaprzeczalnie dobrą tradycją stają się koncerty Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st.im. Andrzeja Kurylewicza w Namysłowie.

Dla słuchających to niecodzienna okazja usłyszeć piękne wykonania utworów muzycznych na żywo. Dodatkowo dla wielu to okazja usłyszeć swoje dzieci grające w zespole.

Dla uczących się trudnej umiejętności profesjonalnego grania jest to też dobra okazja do zaprezentowania swoich umiejętności jak i obycia się z tremą, sceną, żywiołem koncertu na żywo.

Czas i miejsce wydarzenia

Kolędy i Pastorałki wybrzmią w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Namysłowie w sobotę 14 stycznia 2023 roku od godziny 16:00

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Budynek namysłowskiego Kościoła nie po raz pierwszy będzie gościł artystów. Są ku temu powody. Klimat Świąt Bożego Narodzenia nierozerwalnie związany z prezentowanym repertuarem szczególnie dobrze czuć w Kościele. Nie bez znaczenia jest też fakt ilości miejsc dla gości - bez większych trudności będzie można znaleźć miejsce siedzące i rozkoszować się pięknem muzyki.