Konkurs na 15-lecie CJO EURO

Data wydarzenia: 
30.09.2014 - 02:00

CJO EURO - 15-lecie namysłowskiej szkoły Centrum Języków Obcych EURO z okazji swojego 15-lecia organizuje konkurs dla swoich uczniów.

Jest to jedna z wielu atrakcji organizowanych przez Szkołę z okazji jubileuszu powstania.

Do 30. września należy przesłać na adres sekretariat@cjoeuro.pl odpowiedź na pytanie: "Co najbardziej lubisz w naszej szkole?"

Spośród najciekawszych odpowiedzi zostanie wyłoniony autor - zwycięzca, który otrzyma:

  • PIERWSZY MIESIĄC ZAJĘĆ GRATIS oraz
  • torbę pełną niespodzianek.

Centrum Języków Obcych „EURO” działa od 1999 roku. W 2008 roku Centrum uzyskało status Instytucji Szkoleniowej z pełnymi uprawnieniami do organizowania szkoleń językowych wszystkich typów (m. in. tych dofinansowanych przez EFS). Ciągle się rozwija wprowadzając nowatorskie metody nauczania języków obcych. 

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Nauka języków obcych odbywa się w sposób dynamiczny i ciekawy. Stosując metodę komunikacyjną główny nacisk kładziony jest na praktyczne używanie języka, co przydatne jest podczas wyjazdów za granicę, w pracy, czy w sytuacjach codziennych. Nieco inną metodę stosuje się nauczając w grupach przygotowujących do egzaminów językowych, matury i egzaminu gimnazjalnego.

Swoistą perełką metodyczną jest nauczanie języka angielskiego Metodą Callana oraz angielski dla dzieci Metodą Kraina Baśni.