Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Mecz Agroplon Głuszyna - MKS Gogolin (IV liga opolska)

Data wydarzenia: 
26.10.2019 - 16:00

Jeszcze cztery spotkania pozostały w tym roku do rozegrania drużynom rywalizującym w IV lidze opolskiej.

W nadchodzący weekend odbędą się mecze 12. kolejki, jeden z nich jak co tydzień odbędzie się w Namysłowie.

W sobotę 26 października o godzinie 14:00 rozpocznie się na Stadionie Sportowym przy Pułaskiego 5 spotkanie Agroplon Głuszyna - MKS Gogolin.

Przed zawodnikami z Głuszyny mecz z kolejną drużyną z ligowej czołówki. Do Namysłowa przyjedzie w sobotę piąty zespół w tabeli. Gogolinianie w jedenastu dotychczasowych meczach zgromadzili na swoim koncie 22 punkty, 10 z nich przywożąc z meczów wyjazdowych. Trzeci w tabeli Agroplon punktów zdobył do tej pory 25, na nominalnie "domowym" obiekcie w Namysłowie pozyskując 10 z nich. 

Spoglądając na te liczby, spodziewać można się ciekawego widowiska. W poprzedni weekend głuszynianie przegrali w Nysie 0:2 z Polonią (lider tabeli ma na swoim koncie komplet 33 punktów). MKS Gogolin pokonał z kolei niespodziewanie 2:1 inną, głubczycką Polonię.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Po raz drugi w roli trenera Agroplonu, a po raz pierwszy na stadionie namysłowskim, zaprezentuje się nowy trener drużyny - Wojciech Lasota objął zespół 16 października, zastępując Marcela Surowiaka.

W drugim interesującym zapewne czytelników meczu Pogoń Prudnik zmierzy się ze Startem Namysłów. "Czerwono-czarni" powoli zaczynają gromadzić ligowe punkty, ostatnia w tabeli Pogoń może dostarczyć im kolejnych. Pięć wyjazdowych porażek Startu to seria, którą należy przerwać - być może już jutro.