Mecz Agroplon Głuszyna - Polonia Głubczyce (IV liga opolska)

Data wydarzenia: 
12.10.2019 - 17:00

Na najbliższą sobotę, 12 października, zaplanowany jest "mecz na szczycie" IV ligi opolskiej.

Na Stadionie Sportowym w Namysłowie w ramach 10 kolejki ligowej wicelider tabeli Agroplon Głuszyna podejmować będzie zajmującą trzecie miejsce Polonię Głubczyce.

Początek spotkania o godzinie 15:00.

Obie drużyny przystąpią do sobotniego meczu w dobrych nastrojach, po ubiegłotygodniowych wysokich zwycięstwach wyjazdowych. Agroplon pokonał w Prudniku tamtejszą Pogoń 4:0, zaś Polonia uzyskała grając ze Swornicą Czarnowąsy rezultat 6:2.

Aktualnie Agroplon zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów i stratą trzech "oczek" do liderującej Polonii Nysa. Lider rozgrywek o swoje dziesiąte zwycięstwo walczyć będzie w Prudniku, co patrząc na mizerny dorobek Pogoni (5 punktów), wydaje się być celem jak najbardziej realnym. Polonia Głubczyce jest w tabeli trzecia, na swoim koncie ma 21 punktów. Wygrała jednak pięć ostatnich spotkań, co pozwala sądzić, że mecz w Namysłowie stać będzie na wyrównanym, wysokim poziomie.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Optymizmem powiało z szatni Startu Namysłów. Pierwsze w tym sezonie zwycięstwo "czerwono-czarni" odnieśli w sobotę, pokonując na własnym boisku 1:0 beniaminka LZS Skorogoszcz. W 10 kolejce namysłowianie jadą do Graczy, na mecz z ósmym w tabeli Skalnikiem.