Mecz Agroplon Głuszyna - Swornica Czarnowąsy (IV liga opolska)

Data wydarzenia: 
28.09.2019 - 17:00

Już siedem rozegranych kolejek mają za sobą zespoły rywalizujące w IV lidze opolskiej.

W ósmej serii spotkań na Stadionie Sportowym w Namysłowie odbędzie się mecz, w którym zmierzą się wicelider Agroplon Głuszyna oraz dziewiąta w tabeli Swornica Czarnowąsy.

Mecz odbędzie się w sobotę 28 września, początek spotkania o godzinie 15:00.

W miniony weekend Agroplon poprawił sobie humory po pierwszej w tym sezonie porażce. Sobotnią "ofiarą" głuszynian był głuchołaski GKS, pokonany na wyjeździe 2:1. Po tym zwycięstwie zespół trenera Marcela Surowiaka utrzymał pozycję wicelidera i z 18 zdobytymi punktami ustępuje jedynie nyskiej Polonii (komplet 21 punktów).

Piłkarze Swornicy w zgoła odmiennych nastrojach powracali z Ozimka. Rozpędzona po pokonaniu Agroplonu Małapanew zdemolowała zawodników z Czarnowąs aż 4:0. Tegoroczny bilans drużyny ze stolicy województwa (Czarnowąsy to od ponad dwóch lat dzielnica Opola) to siedem punktów "zainkasowanych" za dwa zwycięstwa, remis i cztery porażki.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Tradycyjnie wspominamy również o drugim z naszych reprezentantów na piątym poziomie rozgrywkowym. Start Namysłów zamyka ligową tabelę z zaledwie jednym punktem na swoim konie. W minioną sobotę "czerwono-czarni" ulegli 0:4 Unii Krapkowice, a za cztery dni zmierzą się z doskonale sobie znanym Chemikiem Kędzierzyn-Koźle, zajmującym w lidze pozycję 14.